Karısının kolunu ısıran dayakçı koca sakinleştirmek istemiş!

Adana’da kendisinden 11 yaş küçük eşini darp ettiği için intihar girişimine neden olduğu iddia edilen kocanın ifadesinde “Eşimi sakinleştirmek için kolunu ısırdım” dediği gün yüzüne çıktı.
Takip et
Karısının kolunu ısıran dayakçı koca sakinleştirmek istemiş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Merkez Yüreğir ilçesine bağlı 19 Mayıs Mahallesi’nde oturan Fatma Bebek (20) koca şiddetine dayanamayarak 1045 Sokak’taki evinin 3. katından atlayarak intihar girişiminde bulundu. Fatma Bebek, Yüreğir Devlet Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Seyhan Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Burada Bebek’in iki ayağının, sağ kolunun ve belinin kırık olduğu tespit edip ameliyat edildi. Bebek’in beline platin takıldı.

Karısının kolunu ısıran dayakçı koca sakinleştirmek istemiş!

Bu arada, polis dayakçı koca Şahin Bebek’i (31) gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı. Kendisinden 11 yaş küçük eşini, 15 yaşında kaçırıp o günden sonra odun, süpürge sapı ve kemerle dövdüğü ileri sürülen kocanın ifadesi gün yüzüne çıktı.

Karısının kolunu ısıran dayakçı koca sakinleştirmek istemiş!

Zanlı kocanın ifadesinde işsiz olduğunu ekonomik sorunların yaşamını negatif etkilediğini söyleyerek, “Eşim grip oldu ben de yarın seni doktora götüreyim dedim. Öğleden sonra eve gelip sokaktan eşimi arayıp hadi gel doktora gidelim dedim. Bir süre bekledim eşim gelmeyince eve gittim. Bundan dolayı aramızda münakaşa çıktı. Benim üstüme doğru yürüdü. Kendisini sakinleştirmek için kolunu ısırdım. Ben eşimi darp etmedim, evden ayrıldıktan sonra eşimin düştüğünü öğrendim. Bu olaydan dolayı üzgünüm kimseden şikayetçi değilim” dediği öğrenildi.

Fatma Bebek’in ise hastanede tedavisi devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.