Karısını Öldürüp Kıyma Makinesinden Geçirdi, Çocuğunu Alıp Komşusuna Çay İçmeye Gitti

Ekine Bulut cinayeti Türkiye’nin gündemine otururken Mersin’de geçen sene işlenen bir başka kadın cinayetinin detayları ortaya çıktı. Karısı Cemile Ertürkoğlu’nu öldüren Mustafa Ertükoğlu, talihsiz kadının cesedini kıyma makinesinden geçirip çocuğuyla birlikte komşusuna çay içmeye gitmiş.

Türkiye, kocası tarafından çocuğunun gözü önünde öldürülen Emine Bulut’u konuşurken tan donduran bir başka haber de Mersin’den geldi.

ÇAY İÇMEYE GİTMİŞ

Geçen sene Kasım ayında kocası Mustafa Ertükoğlu tarafından öldürülen 34 yaşındaki bankacı Cemile Ertükoğlu’nun cesedi kıyma makinesinden geçirildikten sonra çöpe atılmıştı. Cani koca ile ilgili ididaname hazırlanırken yeni detaylar ortaya çıktı. Hakkında ‘canavarca hisle veya eziyet çektirerek öldürme’ suçlamasıyla iddianame hazırlanarak ‘müebbet hapis cezası’ istenilen Mustafa Ertürkoğlu’nun (36) cinayete ilişkin ifadesi kan dondururken, zanlının, eşini öldürüp cesedini parçaladıktan sonra, çocuğunu okuldan alıp, komşusuna çay içmeye ortaya çıktı.

Karısını Öldürüp Kıyma Makinesinden Geçirdi, Çocuğunu Alıp Komşusuna Çay İçmeye Gitti

İLK DURUŞMA 21 KASIM’DA

Düzenlenen iddianame Mersin 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. İddianamede, halen tutuklu Mustafa Ertürkoğlu için ‘tasarlayarak öldürme’, ‘canavarca hisle veya eziyet çektirerek öldürme’ ve ‘eşi kasten öldürme’ suçlamalarıyla ağırlaştırılmış müebbet istenildi. Davarın ilk duruşması ise 21 Kasım’da görülecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı