Karısını dövüp aç susuz bırakan koca tutuklandı!

Kocaeli’de eşini darbedip 2 gün boyunca aç ve susuz bıraktığı öne sürülen şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi. Darbedilen kadının çocuklarının çektiği görüntüler ise sosyal medyada infial oluşturdu.
Takip et
Karısını dövüp aç susuz bırakan koca tutuklandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Kocaeli‘nin Körfez ilçesinde yaşandı. İddialara göre Veli Erbaç darbettiği eşi Ayten Erbaç’ı odaya kilitleyerek iki gün boyunca aç ve susuz bıraktı.

GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTILAR

Ayten Erbaç’ın çocukları meydana gelen olayı fark ettikten sonra annelerinin görüntüsünü çekip sosyal medyada paylaştı. Görüntüler kısa zamanda binlerce etkileşim alırken, kullanıcılar olaya tepki gösterdi.

EŞİ TARAFINDAN DARBEDİLDİĞİNİ SÖYLEDİ

Görüntülerde Ayten Erbaç eşi tarafından darbedildiğini belirtti ve çocuklarının ise vaziyetten habersiz olduklarını ifade etti.

ŞAHIS TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

İnfial oluşturan görüntülerin sonrasında Kocaeli Valisi Seddar Yavuz da bir paylaşım yaptı ve Veli Erbaç’ın gözaltına alındıktan sonra tutuklanarak cezaevine gönderildiğini söyledi. Yavuz, “Emniyet birimlerimiz tarafından gözaltına alınıp adli makamlara teslim edilen sanık tutuklanmıştır” ifadelerine yer verdi.

Karısını dövüp aç susuz bırakan koca tutuklandı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.