“Karın Senden Hamile Kalmadı” Diyen Arkadaşını Öldürdü!

Tartıştığı arkadaşını öldüren Emre Kuru, “Bana ‘Karının senden hamile kaldığını nereden biliyorsun’ deyince kaç kere bıçakladım, hatırlamıyorum” dedi.

Antalya’da akıllara durgunluk veren bir cinayet işlendi. Yakın arkadaşı Atıf Ergen’i öldüren Emre Kuru vahşi cinayetin detaylarını anlattı. Tutuklu yargılandığı davada hakim karşısına çıkan 25 yaşındaki katilin sözleri dehşete düşürdü.

Arkadaşı ile alkol aldıklarını ve sohbet ettiklerini söyleyen Kuru cinayeti şöyle anlattı: Alkol alıyorduk. Bana ‘Karını seninle evlenmeden önce de tanıyordum. Başka erkeklerle de konuşuyordu. Karının senden hamile kaldığını nereden biliyorsun’ deyince gözüm döndü. Kaç kere bıçakladım, hatırlamıyorum.”

“ÖLDÜRÜP, KARTINDAN PARA ÇEKMİŞLER”

Arkadaşını sırtından ve karnından bıçakladığını söyleyen Kuru’nun ifadesine göre Ergen, yaralı hale kaçmaya başladı ve ardından sulama kanalına düşerek kayboldu. Olay yerinde arama yapan polis ekipleri 24 yaşındaki gencin cansız bedenini bulmuştu. Uyuşturucu satma suçundan kaydı ve aranması bulunan Kuru, uygulama yapan polislerden kaçınca yakalanmış ve cinayet bu şekilde ortaya çıkmıştı. Öldürülen gencin babası ise iddiaları yalanlayarak, “Oğlumu soymuşlar, öldürdükten sonra da kredi kartından para çekmişler” ifadelerini kullandı. Mahkeme davayı ileri bir tarihe atarken sanık Kuru’nun tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı