adplus-dvertising

“Karım beni dövüyor” diye Esra Erol’dan istediği yardım Tanzanya’dan geldi!

Esra Erol'un programına çıkarak karısından boşanmak istediğini, sürekli olarak şiddet gördüğünü belirten Muammer Güzel'in yardımına Tanzanya'dan bir hayırsever koştu. Aynı zamanda borçları olduğunu söyleyen Muammer Güzel'in tüm borçları Tanzanya'da yaşayan bir Türk tarafından kapatıldı.
Takip et
“Karım beni dövüyor” diye Esra Erol’dan istediği yardım Tanzanya’dan geldi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ordu’da yaşayan Muammer Güzel adlı vatandaş, kendisine şiddet uygulayan eşi Gülhan Güzel’in evden kaçtığını belirterek Esra Erol‘dan yardım istedi. Eşinden boşanmak için programa çıkan Muammer Güzel’in çevresi tarafından çok sevildiği fakat 15 bin TL’ye yakın borcu olduğu gün yüzüne çıktı.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜ EŞİNDEN BOŞANACAK

Muammer Güzel’in yanından kaçan Gülhan Güzel’in eski sevgilisi Sezai Bey’e kaçtığı öğrenildi. Günlerce yayına çıkan Gülhan Güzel, kaçtığı Sezai’nin hırsızlık suçundan hapse girdiğini ve kadın ticareti yapmakla suçlandığını öğrenince büyük bir yıkım yaşadı. Önce eşi Muammer Güzel’e geri dönmek isteyen Gülhan Güzel, geçtiğimiz gün yayına tekrardan çıkarak “Para konusunda Muammer iyi ama ben Sezai’nin yanında mutluyum” diye kararından vazgeçti. Karşılıklı anlaşan çift, anlaşmalı olarak boşanacak.

“Karım beni dövüyor” diye Esra Erol’dan istediği yardım Tanzanya’dan geldi!

BÜTÜN BORCUNU KAPATTI

Esra Erol’un dün yayınlanan bölümünde ise güzel bir olay meydana geldi. Borçları olduğu için zor vaziyette olduğunu anlatan Muammer Güzel’e müjdeli haber Tanzanya’dan geldi. “Kalbi güzel bir insan. Borç içinde kalbinin bozulmasını istemem. Zor oyunu bozar derler. Muammer Güzel hiç bozulmasın inşallah” diyen bir izleyici, bu yılki zekatını Muammer Güzel’e vereceğini ve 15 bin TL’lik borcunu kapatacağını belirtti.

“Karım beni dövüyor” diye Esra Erol’dan istediği yardım Tanzanya’dan geldi!“Karım beni dövüyor” diye Esra Erol’dan istediği yardım Tanzanya’dan geldi!Esra Erol’da şaşkına çeviren anlar! “Karımdan şiddet görüyorum” diyen adam bu sefer de kameralar önünde darp edildi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.