adplus-dvertising

Kargocu ile anlaşamadı, arkadaşlarıyla ortalığı birbirine kattı

Esenyurt’ta bir kargo dükkanında çıkan anlaşmazlık, taraflardan birinin arkadaşlarını çağırmasıyla bıçaklı kavgaya dönüştü. Dakikalarca süren olayda bir kadının saldırgan şahıslara müdahale etmesiyle olay son bulurken, o dakikalar an be an güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Kargocu ile anlaşamadı, arkadaşlarıyla ortalığı birbirine kattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, geçtiğimiz hafta Esenyurt Akçaburgaz Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre bir kargo dükkanına gelen müşteri, çalışanlar ile bir konuda anlaşamayınca aralarında münakaşa çıktı. Meydana Gelen olay ardından öfke ile dükkandan ayrılan şahıs, dakikalar sonra arkadaşları ile tekrar işyerine geri geldi. Bıçak ile dükkana dalan şahıslar, çalışanları darp etmeye başladı. Gözü dönmüş saldırganlar dakikalarca içeride terör estirirken, işyerinde çalışan bir kadın kavgaya müdahale ederek şahısları dışarı çıkarttı.

Kargocu ile anlaşamadı, arkadaşlarıyla ortalığı birbirine kattı

Olay ardından saldırganlar geldikleri araçlarla kayıplara karışırken, darp edilen çalışanlar polis ekiplerine haber verdi. Konu hakkında çalışma başlatan polis ekipleri çok geçmeden saldırganları yakalayarak karakola götürürken, meydana gelen o dakikalar anbean güvenlik kamerasına yansıdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.