Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman? Kardeşlerim dizisi ne zaman başlayacak?

Anne ve babasını arka arkaya kaybeden kardeşlerin dram dolu hayatını ekranlara getiren Kardeşlerim dizisi seyircisinin karşısına en son 18. bölümü olan sezon finali ile çıktı. Yeni sezon için hazırlıklarına tam gaz devam eden Kardeşlerim dizisinin yeni sezon tarihi ise şimdiden gündem olmaya başladı. Peki Kardeşlerim dizisi ne zaman başlayacak? Kardeşlerim dizisi 2. yeni sezon ne zaman başlıyor?
Takip et
Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman? Kardeşlerim dizisi ne zaman başlayacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz dönemin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisi tekrar gündeme geldi. Birçok insan dizinin tekrardan ne zaman başlayacağını merak ediyor. Dizinin ne zaman başlayacağı internette en çok aranan konuların başında geliyor.

Yönetmenliği Serkan Birinci üstlenirken, senaryosunu Gül Abus Semerci kaleme aldı. Özellikle genç oyuncuların kendisini tanıttığı bir dizi olarak öne çıkan Kardeşlerim dizisinin başrollerini Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy ve Simge Selçuk gibi isimler paylaştı. Sezon finaline heyecanlı bir sahne ile giren Kardeşlerim dizisi, yeni sezonu için şimdiden seyircisini merak ettirmeye başladı.

Kardeşlerim dizisinin konusu nedir?

Türk televizyonlarında geçtiğimiz dönem en çok izlenen diziler arasında yer alan dizi dört kardeşin yaşadığı zorluklar anlatılıyor. Annesi ve babalarını bir kazada kaybeden dört kardeş, maddi sıkıntılar çekmektedir. Bunun yanı sıra başka talihsizliklerde yaşayan kardeşler birbirleri ile dayanışma içerisinde kalarak hayata tutunmaya çalışmaktadır.

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul’un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar…

Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

Kardeşlerim sezon finalinde ne oldu?

Orhan yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Hayati tehlikeyi atlatır ancak çalışamayacak durumdadır. Şengül çaresiz soluğu Akif ve Nebahat ‘de alır ama hayalini kurduğu desteği alamazken, üstüne ev sahibi Hilmi’nin kötü sürprizi tüm Eren ailesinin canını çok sıkar. Bütün çocuklar birbirine destek olmak için hepsi bir koldan iş aramaya başlar. Akif’in Erhan için kurnaz planı Kadir’i ve herkesi çok zor duruma düşürürken, hayat Kadir, Asiye, Ömer ve Emel için artık daha da zordur…

Kardeşlerim Oyuncu İsimleri

Yapım: NGM Media

Yapımcı: Nazlı Heptürk

Yönetmen: Serkan Birinci

Senaryo: Gül Abus Semerci

Oyuncular: Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Damlasu İkizoğlu (Melisa), Gözde Türker (Harika), Kaan Sevi (Mazlum), Melis Minkari (Aybike)

Kardeşlerim Dizisi 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Her hafta Cumartesi günleri saat 20:00’da ATV ekranlarında yer alan Kardeşlerim, 19 Haziran 2021 tarihinde 18. bölümü ile sezon finali yapmıştı. 2. sezonu 19. bölüm ile başlayacak olan Kardeşlerim dizisi yeni sezonuyla Eylül ayında tekrar ekranlara dönmesi bekleniyor…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.