adplus-dvertising

Kardeşlerim Son Bölüm İzle- Kardeşlerim 45. Bölüm Tek Parça Full İzle

Genç oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusuyla kısa sürede izleyiciler tarafından ilgi gören ATV'nin sevilen dizisi kardeşlerim 26 Mayıs Cumartesi akşamı 45.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Kardeşlerim 45. bölüm tek parça, Kardeşlerin son bölüm full izleyebileceğiniz link ve Youtube 45. bölüm haberimizde..
Takip et
Kardeşlerim Son Bölüm İzle- Kardeşlerim 45. Bölüm Tek Parça Full İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Yiğit Koçak gibi oyuncuların yer aldığı Kardeşlerim 45. yeni bölümü ile 26 Mart 2022 Cumartesi günü ekrana geldi.

Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Kardeşlerim dizisi 45. bölümünde olayların ardı arkası kesilmiyor.

Kardeşlerim Son Bölüm İzle- Kardeşlerim 45. Bölüm Tek Parça Full İzle

KARDEŞLERİM DİZİSİNDE NELER OLUYOR? 45. BÖLÜM ÖZETİ

Ömer ve Tayfun cephesindeki olayların seyri gün geçtikçe değişirken, bu durum Ömer’in sıkıntılı günler geçirmesine neden olur. Suzan’la yeniden beraber olma hayali kuran Akif, büyük bir sürprizle karşılaşır. Orhan cephesinde ise Şengül’ü kıskandıracak gelişmeler yaşanır. Nebahat, Resul’den aldığı haber karşısında dehşete düşerken; Ömer’i tefeciden korumak isteyen Doruk’un yaptığı hamle, hiç beklenmedik bir sonuç doğurur.

Eren ailesi, bir sevdiğini daha kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalırken; Nebahat’in Resul’ü durdurmak için yaptığı hamle, hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanır. Ömer, bulaştığı bela yüzünden, ailesinden ciddi bir tavır görürken; Şengül ise karşılaştığı manzara karşısında şoke olur. Ataman Koleji’nde açılacak olan okul radyosu, yeni sürprizleri beraberinde getirirken; Eren kardeşler, ayakta kalabilmek için yeniden birbirlerine tutunmak zorundadırlar.

KARDEŞLERİM 45. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

Kardeşlerim 26 Mart akşamı yayınlanan 45. bölümü dizinin bitmesinin ardından aşağıdaki linke yüklenecektir.

DİZİYİ YOTUBE İZLEMEK İÇİN BU LİNKE TIKLAYIN

Resme tıklayarak yayınlanan son bölümü izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim Son Bölüm İzle- Kardeşlerim 45. Bölüm Tek Parça Full İzle

KARDEŞLERİM 46. BÖLÜM FRAGMANI

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.