Kardeşlerim Melisa ve Kadir diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim son bölüm sevenleri yasa boğdu

Kardeşlerim dizisi son bölümüyle yine ses getirdi. Dizide Melisa ve Kadir’in sahneleri sonrası sosyal medyada mesaj yağdı. Kardeşlerim Melisa ve Kadir öldü mü? Herkes bu sorunun yanıtını merak etti. ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kardeşlerim'de Melisa karakterine hayat veren oyuncu Damlasu İkizoğlu diziye veda etti.
Takip et
Kardeşlerim Melisa ve Kadir diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim son bölüm sevenleri yasa boğdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Anne ve babasını kaybettikten sonra zorlu hayat şartlarıyla mücadele ederek hayatta kalmaya çalışan dört kardeş Kadir, Ömer, Asiye ve Emel’in çevresinde gelişen olayları konu edinen Kardeşlerim son bölümüyle yine gündem oldu.

Kadir karakteri geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Halit Özgür Sarı’nın canlandırdığı ‘Kadir’ karakterinin son sahnesi izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Yürek yakan sahne, sosyal medyada ‘Kardeşlerim’, ‘Sen ölürsen’ etiketleriyle kısa sürede gündem oldu.

KARDEŞLERİM MELİSA DA AYRILDI

Dizide Melisa karakterine can veren Damlasu İkizoğlu da sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla diziden ayrıldığını açıkladı. Kardeşlerim Melisa yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Kardeşlerim Melisa ve Kadir diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim son bölüm sevenleri yasa boğdu

“Benim Melisa ile yolculuğum buraya kadardı. Ne denebilir ki, tertemiz delirdik. Kardeşlerim çok güzel bir serüven oldu benim için. Hellö partner Halit Özgür Sarı çok eğlenmedik mi be! Şimdi üzücü ama #KadMelVeda diyebilir miyiz? Bu keyifli yolculukta beraber olduğum tüm oyuncu arkadaşlarım, iyi ki sizi tanımışım, iyi ki beraberdik. Ve tabii ki gizli kahramanlar, sevgili ekip, siz olmasaydınız bu başarı olmazdı, hepinizin emeğine, yüreğine sağlık. En büyük teşekkür ise sizlere.. Beni hiç yalnız hissettirmediğiniz, güzel dilekleriniz ve mesajlarınızla yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu bir ayrılık değil, yeni serüvenlerde karşılaşmak üzere.”

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

Kardeşlerim Melisa ve Kadir diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim son bölüm sevenleri yasa boğduKardeşlerim’e damga vuran son sahne ve veda eden oyuncuların ardından sosyal medyada yıkıldı. Kardeşlerim Melisa ve Kadir diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim son bölüm sevenleri yasa boğduSosyal medya kullanıcıları, “Gözümde akacak yaş kalmadı”, “Ağlama krizine girdim” yorumlarında bulundu.Kardeşlerim Melisa ve Kadir diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim son bölüm sevenleri yasa boğduİzleyiciler Ezel dizisiyle bilinen Ramiz Dayı’dan alıntılar yaparak paylaşımlar da yaptı.Kardeşlerim Melisa ve Kadir diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim son bölüm sevenleri yasa boğduKardeşlerim Melisa ve Kadir diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim son bölüm sevenleri yasa boğdu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.