adplus-dvertising

Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu?

Kardeşlerim oyuncu kadrosunda yer alan Doruk karakteri dikkat çekti. Kardeşlerim Doruk karakterini Onur Seyit Yaran canlandırıyor. İşte Kardeşlerim Doruk kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi nedir, hangi dizilerde oynadı, eğitimi ne? Onur Seyit Yaran aslen nereli? Onur Seyit Yaran boyu kaç? Onur Seyit Yaran'ın rol aldığı klip ve diziler hangileri?
Takip et
Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Doğum tarihi: 13 Ocak 1995

Doğum yeri: İstanbul’da dünyaya gelmiştir, aslen Orduludur

Boyu-kilosu:  1.87 metre boyunda, 78 kilo

Eğitimi: Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Spor Yöneticiliği Bölümü

Burcu: Oğlak

Onur Seyit Yaran, 13 Ocak 1995  yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen baba tarafından Ordu’ludur. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Spor Yöneticiliği Bölümü’nde öğrencidir. Uzun bir süre lisanslı olarak futbol oynayan Onur Seyit Yaran, futbolculuğunun yanı sıra satranç sporcusudur.

2008-2011 yılları arasında profesyonel olarak milli platformlarda mücadele etmiştir. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Onur Seyit Yaran İngilizce ve Almanca bilmektedir.

2016 yılında düzenlenen Best Model Türkiye ve Best Model of The World yarışması birincisidir. 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizi ile oyunculuk hayatına adım atan Onur Seyit Yaran, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Enes karakterine hayat vermektedir.

Onur Seyit Yaran Kaç Yılında Best Model Seçildi?

2016 yılında düzenlenen Best Model Türkiye ve Best Model of The World yarışması birincisidir.

Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu?

Onur Seyit Yaran Hangi Klipte Rol Aldı?

Onur Seyit Yaran,  Yeşim Salkım’ın Ossi Müzik’ten piyasaya çıkan şarkısı Erkeğin Zillisi’nin videosunda yer almıştı.

Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu? Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu?

Onur Seyit Yaran Neden Silahla Vuruldu?

İstanbul’da 22 Eylül 2020’de dizi oyuncusu ve Best Model Of The World yarışması birincisi Onur Seyit Yaran’a silahlı saldırı düzenleyen zanlı Serhat Okuducu’nun ifadesi ortaya çıktı.

Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu?

İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya, “Kasten öldürmeye teşebbüs” suçundan 9 yıldan 15 yıla kadar hapsi istenen tutuklu sanık Serhat Okuducu Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla getirilirken, şikâyetçi Onur Seyit Yaran avukatıyla birlikte hazır bulundu.

Sanık Serhat Okuducu savunmasında, “Benim kimseyi öldürmek gibi bir kastım yoktu. Arkadaşla daha önce sorunumuz vardı, ama halletmiştik. Spor salonu çıkışında selam verdim, elimi uzattım. Küfür etti. Ben Allah’ın selamını verdim, o selamımı almayıp küfür etti” dedi. Sanık avukatı ise müvekkilinin öldürme kastı olmadığını belirterek tahliyesini talep etti.

Müşteki Onur Seyit Yaran ise sanıkla aralarında herhangi bir küfürleşme yaşanmadığını belirterek “Kendi kendine husumet beslemiş demek ki. Arkadaşım Caner ile spor salonundan çıktıktan sonra arkamızdan geldi ve beni dürterek belindeki silahı gösterdi. Beni kafamdan vurmaya çalıştı. Kaçmaya çalıştım. Kaçarken omzumdan vurdu” dedi. Sanığın kendisini kafasından nişan aldığını belirten Yaran, “Silahı kafama doğrultmuştu. Silah sesi duyunca beni vuracağını anladım, kaçtım. Ben kaçarken ateş etti. Omzumdan yaralandım. Bir butiğin soyunma odasının içine saklandım. Arkadaşımı aradım. Daha sonra polisler geldi. Şikayetçiyim” ifadesini kullandı.

Onur Seyit Yaran Instagram Hesabı

onurseyityaran
1,2milyon takipçi

Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu?

Onur Seyit Yaran Annesi

Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu?

Kardeşlerim Doruk kimdir?

Kardeşlerim Doruk’a Onur Seyit Yaran hayat veriyor. 18 yaşında. Yakışıklı, sporcu, arkadaşları için hep lider olan zengin çocuğu. Her şeye tepeden bakmaktan çekinmeyen, insanları tiye almaktan rahatsız olmayan kibirli bir delikanlı.

Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu?

Onur Seyit Yaran’ın rol aldığı diziler ve filmler

Kardeşlerim (Doruk, TV Dizisi 2021)

Vuslat (Enes, TV Dizisi 2019-2020)

Kalk Gidelim (Canberk Dal, TV Dizisi 2017-2019)

Onur Seyit Yaran Fotoğrafları

Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu? Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu? Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu? Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu? Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu? Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu? Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu? Kardeşlerim Doruk kaç yaşında, gerçek ismi ne? Onur Seyit Yaran neden silahla vuruldu?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Batyr Durdyýew
10 Kasım 2021, 11:02 tarihinde yazildi

Ben Turkmenistanda yaşiyorum.Benim en sevdigim oyuncu Onur Seyit Yaran ve en sevdigim dizi Kardşlerim dizisi.

  • Cevapla
  • 0