Kardeşlerim Dizisi Ömer Gerçek Adı Ne? Yiğit Koçak Kaç Yaşında, Nereli?

Kardeşlerim dizisi adeta yürekleri dağlayan hikayesiyle Cumartesi akşamlarının çok izlenen dizisi oldu. Dört kardeşten ortanca olan Ömer dizinin ilgi çeken isimlerden birisi. Peki Kardeşlerim Ömer Eren kimdir? Ömer Eren’i kim oynuyor? Yiğit Koçak kimdir, nerelidir? Yiğit Koçak kaç yaşında? Kardeşlerim dizisinin Ömer Eren’i oynayan kim? Yiğit Koçak kimdir? Yiğit Koçak ailesi ve merak edilenler...
Takip et
Kardeşlerim Dizisi Ömer Gerçek Adı Ne? Yiğit Koçak Kaç Yaşında, Nereli?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 12 Ekim 1995

Doğum yeri: Samsun

Boyu:1.88

Eğitimi: Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans

12 Ekim 1995 doğumlu olan oyuncu 17 yaşındadır ve Samsun’da doğmuştur. İnternet dünyasında yaptığı Vine videolarıyla adından söz ettiren oyuncu halen Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümünde öğrencidir.. Oyunculuk kariyerine 2017 yılında Seni Kimler Aldı dizisiyle başlayan Koçak oyunculuk eğitimi de almıştır.

Akademi 3,5’ta oyunculuk eğitimi alan genç oyuncu, 2017 yılında yayınlanan Seni Kimler Aldı isimli dizi ile oyunculuk kariyerine adım atmış, ardından 2019 yılında Kimse Bilmez dizisinde rol almıştır.

Oyuncu ayrıca Gel Dese Aşk dizisinde Onur karakterine hayat vermiştir. Yiğit Koçak, 1.88 metre boyunda, 76 kilo ve Terazi burcudur.

Yiğit Koçak reklam oyunculuğu da yaptı D Smart ve ardından KFC reklamlarında oynadı.

View this post on Instagram

A post shared by Yiğit Koçak (@yigitkocakk)

Yiğit Koçak eğitim hayatı

Tarkan Karlıdağ Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi (2016)
Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuvarı / Tiyatro Bölümü (2018)
Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü

Yiğit Koçak sosyal medya hesabı

Kardeşlerim Dizisi Ömer Gerçek Adı Ne? Yiğit Koçak Kaç Yaşında, Nereli?

Yiğit Koçak’ın ailesi

Kardeşlerim Dizisi Ömer Gerçek Adı Ne? Yiğit Koçak Kaç Yaşında, Nereli?

Yiğit Koçak’ın Kariyeri

Kariyerine sosyal medyada yayınladığı vine videoları ile başlayan genç oyuncu, önceleri D Smart ve KFC gibi markaların reklamlarında rol aldı. Dizi oyunculuğuna ise 2017 yılında Seni Kimler Aldı isimli dizi ile başladı. Burada Fulya Zenginer, Duygu Yetis, Serhan Yavas gibi isimlerle rol aldı. Burada Mehmet Çelik karakterine hayat verdi.

2019 yılında Sinan Eğilmez karakteri ile Kimse Bilmez dizisinde rol aldı. Burada Keremcem, Özgü Kaya, Burak Serdar Sanal gibi isimlerle birlikte rol aldı.

2020 yılına geldiğinde ise Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu ve İlayda Çevik gibi isimlerin başrolde olduğu Gel Dese Aşk dizisinde rol aldı. Burada da Onur Pusat karakterine hayat verdi.

Genç oyuncu şimdilerde ATV kanalında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Ömer Eren karakterini canlandırmaktadır. Burada Cüneyt Mete, Celil Nalçakan, Su Burcu Yazgı Çoşkun ve Halit Özgür Sarı gibi oyuncularla birlikte rol aldı.

Kardeşlerim dizisinin Ömer Eren’i kim oynuyor?

Ömer karakterine Yiğit Koçak hayat veriyor.

Kardeşlerim Ömer Eren’i kim?

Ömer karakterine hayat veren Yiğit Koçak 17 yaşındadır. Kalbinin sesini dinleyen ve aşkının peşinden koşan Ömer dizide hayal kırıklıkları yaşayan bir delikanlıdır. Abisi Kadir ile çekişmeleri ve ikilinin otak bir kıza aşık olmaları abi, kardeş için iplerin gerilmesine sebep olur.

Kardeşlerim Dizisi Ömer Gerçek Adı Ne? Yiğit Koçak Kaç Yaşında, Nereli?

Yiğit Koçak’ın rol aldığı diziler ve filmler

2021 – Kardeşlerim (Ömer) (TV Dizisi)

2020 – Gel Dese Aşk (Onur) (TV Dizisi)

2019 – Kimse Bilmez (Sinan) (TV Dizisi)

2017 – Seni Kimler Aldı (Mehmet) (TV Dizisi)

Yiğit Koçak’ın Fotoğrafları

Kardeşlerim Dizisi Ömer Gerçek Adı Ne? Yiğit Koçak Kaç Yaşında, Nereli? Kardeşlerim Dizisi Ömer Gerçek Adı Ne? Yiğit Koçak Kaç Yaşında, Nereli? Kardeşlerim Dizisi Ömer Gerçek Adı Ne? Yiğit Koçak Kaç Yaşında, Nereli? Kardeşlerim Dizisi Ömer Gerçek Adı Ne? Yiğit Koçak Kaç Yaşında, Nereli? Kardeşlerim Dizisi Ömer Gerçek Adı Ne? Yiğit Koçak Kaç Yaşında, Nereli?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.