Kardeşlerim 7. Bölüm Fragmanı

28 Mart 2021, 11:58 tarihinde eklendi
ATV'nin oldukça kısa bir zamanda büyük beğeni toplayan Kardeşlerim televizyon dizisi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cüneyt Mete, Fadik Sevin Aksoy ve Simge Selçuk gibi oyuncuların bulunduğu Kardeşlerim dizisinin yeni bölümü 3 Nisan Cumartesi akşama ekrana gelecek.
Takip et
Kardeşlerim 7. Bölüm Fragmanı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tek dertleri hayat mücadelesi olan dört kardeşin iç burkan, sevgi dolu hikâyesi. Başrollerini Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekrana getiriyor.

Bir gün içinde hem anneleri hem de babaları ölen 4 kardeşin başından geçen olayları konu alan dizi seyircileri de derinden etkiledi. Henüz bir kaç bölüm yayınlanmış olmasına rağmen oldukça büyük kitlelerin beğenisine sunulan Kardeşlerim dizisi başarılı izlenme oranları elde etmeyi de başardı.

Kardeşlerim dizisi bir günde hem annelerini hem de babalarını kaybeden, tüm bu acı yetmezmiş gibi bir de evden yaşadıkları evden olan 4 kardeşin başından geçen olayları konu ediniyor. 4 Kardeşin izleyenlerin içini kanatan hikayesini konu edinen dizide bahtsız kardeşler kendilerini yapayalnız ve sokakta buluyor. Amcaları kardeşlerimizi sokakta bırakmak istemeyip, onlara evini açsa da, yengeleri zaten kendilerinin zor geçindiklerini söyleyerek kardeşleri evine almak istemiyor. Kardeşler öksüz ve yetim bir şekilde sokakta kalsalar da, istenmedikleri yerde kalmayacak kadar gururlu davranarak, amcalarının evinin bahçesinde bulunan eski bir kümeste hayatlarını sürdürmeye çalışır. Amcalarının içi bahtsız kardeşlerin kümeste kalmalarını kaldırmaz ve eski ve derme çatma olan yeri onlar için en azından başlarını sokabilecek bir yer haline getirir. Kardeşler tam başlarını sokacak bir yer bulduklarını sanırken, ev sahibi ortaya çıkar ve bahçedeki derme çatma kümesi evden sayarak onlardan kira ister.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.