Kardeşlerim 17.bölüm fragmanı izle

Kardeşlerim’de Doruk ile Kadir çirkin iftiraya maruz kalan Asiye’nin başını öne eğdirmemek ve sorumluların cezasını kesmek için işin peşini bırakmazlar. Kardeşlerim 16.son bölümde Suzan’ın, Akif’in kurduğu hain tuzak yüzünden gafil avlanıp serveti ellerinin arasından kayıp gider. Doruk, babası ile ilgili beklenmedik zamanda gönderilen video görüntüleri karşısında nutku tutulurken Kardeşlerim 17.bölüm fragmanı geldi mi?
Takip et
Kardeşlerim 17.bölüm fragmanı izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kardeşlerim 16.son bölümde, oyunlarına bir yenisini ekleyen Akif, hedef tahtasına yerleştirdiği Suzan’ın parasal manada çöküşe geçmesine ortam hazırlamıştır. Kardeşlerim’de Doruk ve Kadir, sırt sırta verip Asiye’nin onuruna dil uzatanların yaptıklarını yanına kar bırakmamak için ellerinden geleni ardına koymazlar. Akif’in herkesten sır gibi sakladığı hakikatlerin içerisinde olduğu video görüntülerinin Doruk’un eline geçmesiyle ortalık birbirine karışır. Tolga ile gizli bir işbirliği gerçekleştiren Harika, sunduğu şarta onay vermemesi sebebiyle başının belaya girmesinin sonrasında Kardeşlerim 17.bölüm fragmanı geldi mi?

Kardeşlerim 17.Bölüm Fragmanında Rekor Kıran Sahne!

Yönetmenlik koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu ve Gül Abus Semerci’nin de senaryosunu kaleme aldığı NGM yapım imzasıyla ATV ekranlarında her Cumartesi akşamı sürprizlerin ardı arkasının kesilmediği sahneleriyle dizi tutkunlarını ağırlayan Kardeşlerim 17.bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeşlerim 17.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunu; Ahu Yağtu (Suzan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Aylin Akpınar (Emel), Halit Özgür Sarı (Kadir), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye) gibi adların yarattığı Kardeşlerim 17.bölümüyle 12 Haziran Cumartesi tarihinde saat 20:00’da ATV kanalında izleyici kitlesini ağırlamaya hazırlanıyor.

Kardeşlerim Son Bölümde Neler Meydana Geldi?

“Işığı görmek için karanlığa meydan okumak gerek!”

Tolga’nın Asiye’ye yaptığı sinsi planın bedeli ağır olacaktır. Kadir, kardeşine yapılan iftiranın peşini bırakmaz. Tolga’yla iş birliği içinde olan Harika hiç beklemediği biçimde zor bir vaziyette kalır. Akif’in yaptığı planlar neticesinde Suzan beklenmedik bir sonla karşı karşıya kalır. Akif’in keyfi yerinde, istediği gibi planlarını uygulamışken, Doruk’a ansızın gelen bir mail bütün dengeleri değiştirecektir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.