Kardeşiyle arkadaşlık kuran evsiz genci sopayla döverek öldürdü!

İstanbul Küçükçekmece’de kağıt toplayan çocuklar kanepe üstünde yatan cansız bir beden buldu. Cesedin evsiz bir gence ait olduğu belirlendi. Olayı derinleştiren ekipler gencin, kardeşiyle arkadaşlık yapmasına kızan 23 yaşındaki bir şahıs tarafından sopayla dövülerek öldürüldüğünü tespit etti.
Takip et
Kardeşiyle arkadaşlık kuran evsiz genci sopayla döverek öldürdü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Küçükçekmece Cennet Mahallesi’nde geçtiğimiz cuma günü meydana gelen olayda, kağıt toplayan çocuklar boş arazide kanepe üstünde hareketsiz yatan bir kişi buldu. Çocukların ihbarı üstüne olay yerine gelen ekipler kanepe üstünde hareketsiz yatan kişinin öldüğünü tespit etti.

KİMLİK TESPİT ÇALIŞMALARI BAŞLATILDI

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayla alakalı çalışma başlattı. Kimlik tespit çalışmasının sonrasında ölen kişinin ilçedeki polis ekiplerinin de tanıdığı evsiz olarak sokaklarda yaşayan Yalçın A. (30) olduğu belirlendi. Cinayet Büro Amirliği ekipleri çalışmalarını genişletti.

KARDEŞİYLE TARTIŞTI

Ekipler Yalçın A.’nın bir mekanda Muhammed E.M. (23) ve kardeşi Ali İ.M. ile alkol aldığını ve onlarla ağaçlık boş araziye geldiğini belirledi. Ağaçlık alanda bir müddet oturduktan sonra Muhammed E.M., kardeşi Ali İ.M.’ye “Yalçın A. ile neden arkadaşlık yapıyorsun?” diyerek kızıp kardeşi ile tartıştığı öğrenildi.

SOPA İLE DÖVEREK ÖLDÜRMÜŞ

Kısa süren münakaşanın sonrasında iki kardeş ağaçlık alandan ayrıldı. Münakaşadan bir gün sonra sabah saat 08.00 sıralarında Yalçın A.’nın bulunduğu ağaçlık araziye gelen Muhammed E.M.’nin Yalçın A.’yı sopa ile döverek öldürdüğü gün yüzüne çıktı.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Cinayet Büro Amirliği Ekipleri iki kardeşi yakalayarak gözaltına aldı. İki kardeş emniyetteki işlemlerinin sonrasında adliyeye sevk edildi. Polis ekipleri olayla alakalı soruşturmanın sürdüğünü söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.