Karantinadan kaçıp polislere “Kafama sıkın” dedi!

ANTALYA'da koronavirüs şüphesiyle karantinada tutulduğu evinden ayrılıp, parka giden Köksal T. (48), hastaneye götürülmesi gerektiğini anlatan polislere, "Kafama iki tane sıkın benim bitsin" ifadelerini kullandı.

Olay, sabah saatlerinde Muratpaşa ilçesi Cengiz Toytunç Caddesi üstündeki İsmet İnönü Parkı’nda yaşandı. Köksal T., koronavirüs şüphesiyle 13 gündür karantinada bulunduğu evinden çıkıp, parka geldi. Bir müddet sonra da evine gitmek için polisi aradı.

Polisi beklediği esnada ise devamlı yer değiştirerek 10 banka oturdu. Gelen polisler, Köksal T.’yi, ambulans ile göndermek istedi. Köksal T. ise “Benim evime gitmem gerekir. Hastaneye gitmek istemiyorum. Çocuklarımın bana ihtiyacı var” diye karşı çıktı.

Polisin hastaneye gitmesi gerektiğini söylediği Köksal T., “Alın kimliğimi bana istediğiniz kadar ceza yazın yahut kafama iki adet sıkın” şeklinde konuştu.

Polis ekipleri, Köksal T.’nin etrafında güvenlik çemberi yaratarak vaziyeti 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Adrese gelen koruyucu giysili sağlık ekibi, bir müddet görüştükten sonra Köksal T.’yi ambulansa alarak hastaneye götürdü. Köksal T.’ye 3 bin 150 lira cezai işlem uygulandı.

Diğer yandan olay esnasında bankta uyumaya çalışan bir kişi kaldırılarak parktan uzaklaştırıldı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı