Karan Özçivit’e Rekor Fiyata Reklam Teklifi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in oğlu Karan bebeğin ilk fotoğrafları sosyal medyaya damga vurmuştu. Karan Özçivit'e rekor bir teklif geldi.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğulları Karan’ı geçtiğimiz nisan ayında kucaklarına almışlardı. Doğmadan adına Instagram hesabı bile açılan Karan bebeğin geçtiğimiz günlerde ilk kareleri de sosyal medyada paylaşıldı. Rekor beğeni alan Karan’a son olarak rekor bir de teklif geldi.

Karan Özçivit’e Rekor Fiyata Reklam Teklifi!

1 MİLYONLUK REKLAM TEKLİFİ

İkinci Sayfa’nın haberine göre firmaların peşine düştüğü Karan bebeğe, yabancı bir oyuncak firması 1 milyonluk reklam filmi teklifinde bulundu. Ayrıca Karan’ın hesabında yapılacak bir paylaşım için 50 bin TL, hikaye için de 15 bin TL teklif edildiği iddia edildi.

Ancak Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in tekliflere sıcak bakmadığı belirtildi.

Karan Özçivit’e Rekor Fiyata Reklam Teklifi!

Öte yandan Evcen’in Karan bebeğin fotoğrafının paylaşmasının ardından birçok yorum yapılmış ve 2.9 milyon beğenmeyle Fahriye Evcen’in en beğenilen Instagram paylaşımı olmuştu.

Birçok kişi Karan’ın kime benzediğini konuşmuştu. Kimileri Fahriye Evcen’in kopyası olduğunu söylerken kimileri de yüz şeklinin Burak Özçivit’e benzediğini söylemişti.

Karan Özçivit’e Rekor Fiyata Reklam Teklifi!

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı