Karamollaoğlu’ndan Emine Erdoğan’a Destek: İnşallah Öyle Olur

Emine Erdoğan'ın Salda Gölü ile ilgili açıklamalarına destek veren Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, "Konunun takipçisi olacağını ve bölgenin tahrip edilmeyeceğini ifade ediyor. İnşallah öyle olur" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın Salda Gölü ile ilgili açıklamalarına değinen Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, “Umarım ki daha ileri noktaya gitmez. Sayın Emine Erdoğan da yapılaşmaya karşı paylaşımlarda bulundu. İnşallah öyle olur” dedi.


Emine Erdoğan’ın Salda Gölü hakkında yaptığı paylaşımın yankıları sürüyor. Partisinin İl Başkanları ve İl Müfettişleri Toplantısı’nda bu konuya değinen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yapılan açıklamaya destek verdiğini belirterek “Hanımefendi, konunun takipçisi olacağını ve bölgenin tahrip edilmeyeceğini ifade ediyor. İnşallah öyle olur” ifadelerini kullandı.

“DOĞAYI TAHRİP ETTİĞİNİZDE…”

Konuşmasında doğanın önemine vurgu yapan Karamollaoğlu, “Doğayı tahrip ettiğinizde onu geri kazanmak hem çok zaman alır, hem de büyük maddi kaynak gerektirir. Buna dikkat edilmesi gerekir” şeklinde konuştu.

EMİNE ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu satırlara yer vermişti: “Bakanlığımızın bölgeyi geçmişteki hoyrat kullanımından korumak için samimi bir gayret içinde olduğuna inanıyorum. Milletimizin ortak hassasiyetlerinin gözetilmesi için ben de konunun takipçisi olacağım.”

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı