Karaman’da Silahlı Çatışma: 1’i Polis 2 Yaralı

Karaman’da iki grup arasında çıkan çatışmaya müdahale etmek isteyen polis ve yoldan geçen vatandaş yaralandı.

Karaman karıştı! İki grup arasında silahlı çatışma çıktı. Polis memuru Yücel Karadağ müdehale etmek istedi. Yücel Karadağ ve yoldan geçen vatandaş Zafer Şahin yaralandı. Olayda 3 kişi gözaltına alındı.

Olay, Kirişçi Mahallesi Yunus Emre Caddesi’ndeki binanın 1’inci katında meydana geldi. Balkonda oturan ve kimliği belirlenemeyen 2 kişi ve sokaktaki 1 kişi arasında çatışma çıktı. Silah sesleri halkı korkuturken, ihbar üzerine olay yerine gelen Cinayet Büro amirliğinde görev yapan sivil polis memuru Yücel Karadağ olaya müdahale etti. Çatışmanın ortasında kalan polis memurları araçlarını kendilerine siper etti. Evin balkonundan ateş eden saldırganın tüfeğinden çıkan saçmalar polis memuru Yücel Karadağ’ın, bacaklarına ve beline isabet etti. Yaralanan Karadağ’a ilk müdahale meslektaşları tarafından yapıldı.

YARALI POLİS, ‘PANİK YAPMAYA GEREK YOK

Yücel Karadağ, müdahale eden sağlık görevlilerine ”Panik yapmaya gerek yok. Beni alın buradan. Çıkalım buradan” diyerek uyarıda bulundu. Ambulansa alındığı sırada da müdürlerine ”Müdürüm iyiyim. Daha önce de yaralanmıştım. Büyütecek bir şey yok.” dedi. Yaralı Karadağ ve Şahin, ambulanslarla Karaman Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı