Karaman’da İğrenç Fuhuş Tuzağı

Karaman’da 18 yaşından küçük kızları zorla fuhuşa sürükleyip, ilişkiye girdikleri kişilere de görüntülerle şantaj yapan kişiler yakalandı.

Karaman’da 18 yaşından küçük kızları zorla fuhuşa sürükleyip, ilişkiye girdikleri kişilere de görüntülerle şantaj yaptıkları iddia edilen 2’si kadın 3 kişi çıkarıldıkları mahkemede tutuklandı.

Karaman’da adının açıklanmasını istemeyen bir kadın, polise giderek, Özlem T. (27 ), Sahire K. (30) ve Yunus Ö.’nün (32) kendisini zorla fuhuşa sürükledikleri ihbarında bulundu. İlişkiye girdiği şahıslara şantaj yapmak maksadıyla görüntü alması istenen kadın, görüntü almadığı zamanlarda şiddete uğradığını iddia etti.

Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bir iş adamının, ilişki sırasında gizli gizli çekilen görüntüleriyle kendisine şantaj yapıldığını ihbar etmesi üzerine harekete geçildi. Yapılan fiziki ve teknik takibin ardından Özlem T. (27 ), Sahire K. (30) ve Yunus Ö.’nün (32), 18 yaşından küçük kızları zorla fuhuşa sürüklediğini ve müşterilerine de ilişki sırasında çekilen görüntülerle şantaj yaptığını belirledi.

BAŞARILI OPERASYON

Daha sonra da 3 kişi düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Yapılan aramada dijital materyallere de el koyuldu. Gözaltına alınan şüpheliler, ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mahkeme 3 şüpheliyi tutuklama kararı aldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı