Karaköy’de Genç Kızı Darp Eden Kadın İfade Verdi

İstanbul Karaköy'de yanından geçtiği genç kıza bir anda yumruk atan ve saldıran kadın ifadesinde,"Saldıran ben değilim, olay saatinde orada değildim" dedi.

İstanbul Karaköy’de yolda yürürken 2 üniversite öğrencisi genç kıza saldıran ve birinin başına yumruk atan kadının kimliği ve verdiği ifade ortaya çıktı.


Şüpheli Semahat Y. emniyet ifadesinde, “Yapmadım, o kişi ben değildim” ifadelerini kullandı. Semahat Y., mağdur konumdaki F.Y. ve G.İ.’ye saldırarak, onlara küfür ettiğinin kendisine sorulması üzerine, “Yok öyle bir şey yok. Kesinlikle kabul etmiyorum. O kişi ben değilim. Ben Galatasaray Lisesi’nin orada, Meşrutiyet Caddesi’nde bir hanın içinde adı olmayan atölye ofis yerindeydim. Benim çalışma alanımdır orası. Aktif bir yer değildir. Oradaydım.” ifadelerini kullandı. Öte yandan şüpheli Semahat Y., kendisine sorulan, “Bu hususta tanığınız veya içeride kamera kaydı var mıdır?” sorusuna ise, “İçeride yalnızdım, kamera da yoktur. Saat: 15.00 – 17.00 arasında Meşrutiyet Caddesi üzerindeki bir kafeye 3-4 defa gittim. Kahve içtim” şeklinde cevap verdi.

Şüpheli Semahat Y.’nin ifadesi şöyle devam etti:

“Ben görüntüleri kabul etmiyorum. Daha doğrusu o kişi ben değilim. Bugün Karaköy’e gitmedim. Polis benzetmişse şikayetçilerin benzetmesi doğaldır. Psikolojik bir rahatsızlığım yok. Kullandığım bir ilaç yok. Olay günü yani 15 Kasım 2019’da Marmaray’ı kullanmadım. Şikayette bulunan kişileri tanımıyorum, aramızda da bir husumet yok. Üzerime atılı suçlamayı reddediyorum. Ben bütün gün Galatasaray Lisesi civarındaydım. Kamera görüntülerindeki kişi de ben değilim.”


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı