adplus-dvertising

Kara Tahta yok mu? Kara Tahta 5.bölüm bu akşam neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Kara Tahta dizisi, her hafta çarşamba akşamları yeni bölümleri ile dizi severlerin karşısına çıkıyor. Dizide Atlas ve Irmak'ın hikayesi ekrana gelir. Kara Tahta dizisi yeni bölümü ile yayın akışında yer almadı. Peki, Kara Tahta bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman? Kara Tahta yeni bölüm ne zaman, bu akşam var mı? Kara Tahta dizisi neden yok? Furkan Andıç’tan üzen haber
Takip et
Kara Tahta yok mu? Kara Tahta 5.bölüm bu akşam neden yok, yeni bölüm ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kara Tahta bu akşam yok mu, neden yok? TRT1’in sevilen dizilerinden Kara Tahta, 27 Nisan Çarşamba günü yayın akışında yer almadı. Sevenleri ise dizisinin yeni bölümünün neden yayımlanmadığını sorgulamaya başladı. İşte, Kara Tahta yeni bölüm ne zaman? İşte, TRT1 yayın akışı…

KARA TAHTA BU AKŞAM YOK MU?

Sevilen dizi Kara Tahta, Çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Dizi Çarşamba günü yayın akışında yer almadı.

Saat 20:20’de Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Yarışması, 22:40’ta ise Kadir Gecesi Özel programı ekrana gelecek. Dizinin yeni bölüm tarihi henüz açıklanmadı.

Furkan Andıç, Miray Daner ve Cengiz Bozkurt gibi ünlü isimlerin başrolünde yer aldığı TRT1 dizisi Kara Tahta’nın çekimlerine Andıç’ın başına gelen kaza nedeniyle ara verildi.

Andıç’ın başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölüm çekimleri esnasında sahneye hazırlanırken yaptığı ani bir hareket sonucu sağ bacağındaki ön çapraz bağlar yırtıldı. Sette hazır bulunan ilk yardım ekiplerinin ilk müdahalesi ardından hemen hastaneye götürülen ünlü oyuncunun tedavisine başlandı.

Doktorların, Furkan Andıç’ın 10 gün istirahat etmesini istemesi üzerine ise yapımcı Süreyya Yaşar Önal; dizinin çekimlerine on gün süre ile ara verildiğini, ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

27 NİSAN TRT1 YAYIN AKIŞI

08:50 – Ramazan Klipleri
08:55 – Kuşlarla Yolculuk
09:45 – Bir İyilik Hikayesi
10:00 – Alişan ile Hayata Gülümse
15:15 – Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli
18:30 – Ana Haber
18:55 – İddiaların Aksine
19:00 – Ramazan Sevinci
20:40 – Kur’an-ı Kerim’i Okuma Yarışması
22:40 – Kadir Gecesi Özel

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.