Kara Dul Filminde Yelena Belova’yı Görebiliriz!

Kara Dul'un solo filminden yeni haberler geliyor. Filmde Natasha'nın yerine yetiştirilen Yelena Belova'yı Florence Pugh'ın oynayacağı konuşuluyor.

Florence Pugh’ın, Kara Dul filminde rol almak için Marvel ile görüşmeler yaptığı iddia edildi. Filmde yer alma ihtimali giderek güçlenen Yelena Belova karakteri için Florence Pugh düşünülüyor. Yine de her zaman olduğu gibi Marvel, kartlarını gizli oynuyor ve hiçbir sır vermemeye çalışıyor.


Yenilmezler: Oyunun Sonu filminde ruh taşını güvence altına alabilmek için kendisini feda eden Kara Dul lakaplı Natasha Romanoff’un solo filmi 2020 yılında vizyona girecek. Hala filmde oynayacağı kesin olan tek oyuncu ise Scarlett Johansson. Şimdilerde ise filmde baş kötü rolünde Yelena Belova’nın olacağı konuşuluyor. Karakteri ise Florence Pugh oynayacak.

FİLM ÖNÜMÜZDEKİ YIL VİZYONA GİRECEK

Marvel çizgi romanlarından bilinen Yelena Belova, aynı Natasha gibi Ruslar tarafından eğitilmiş gizli bir ajandır. Belova, Natasha Romanoff ile aynı eğitimleri almış ve tüm skorlarda onu geçmeyi başarmıştır. Dolayısıyla kendisinin “Kara Dul” olması gerektiğini düşünmektedir. Çizgi romanalarda önceleri Natasha’nın düşmanı olan Belova, daha sonra onunla dost haline gelmiştir ve adları “Widows” (Dullar) olarak anılmıştır. Sonsuzluk Savaşı ve Oyunun Sonu filmlerinde sarı saçlarıyla kameranın karşısına geçmiş olan Scarlett Johansson’u, karakterin geçmişinin anlatıldığı solo “Black Widow” filminde eski kızıl ve uzun saçlarıyla görebileceğiz. Film 1 Mayıs 2020 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı