Kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi! Çanakkale Valiliğinden son dakika açıklaması

Çanakkale’de kar yağışı nedeniyle il genelinde okullarda yarın yüz yüze eğitim yapılamayacak. Valilikten yapılan açıklamada, tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli çalışanlar ile hamile personelin de yarın idari izinli sayılacağı duyuruldu.
Takip et
Kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi! Çanakkale Valiliğinden son dakika açıklaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çanakkale Valiliğinden yapılan açıklamada, “İlimiz genelinde Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi ve özel okullardan/kurumlardan yüz yüze eğitim yapanlar için eğitim öğretime 15 Şubat Pazartesi günü için 1 gün süreyle ara verilmiştir” ifadesi kullanıldı.

Kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi! Çanakkale Valiliğinden son dakika açıklaması

Açıklamada, tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli çalışanlar ile hamile personelin de yarın idari izinli sayılacağı duyuruldu.

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı

14.02.2021

T.C

ÇANAKKALE VALİLİĞİ

İL UMUMİ HIFZISSIHHA KURUL KARARI

KARAR TARİHİ: 14/ 02/ 2021

KARAR NO: 1/D

GÜNDEM:

Yoğun kar yağışı nedeniyle yüz yüze eğitime başlayacak kurum ve okullarda eğitim ve öğretime ara verilmesi

Tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan hamile personel ile engelli personeller ve kronik hastalığı bulunan personelin izinli sayılması

KARAR:

Yoğun kar yağışı nedeniyle Çanakkale ili genelinde;

Yüz yüze eğitime başlayacak olan özel ve resmi kurumlarda/okullarda (kreş ve gündüz bakımevleri ile çocuk kulüpleri dahil) 15.02.2021 tarihinde 1 (bir) gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmesine,

Tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan hamile personel ile engelli personeller ve kronik hastalığı bulunan personelin 15.02021 tarihinde 1 (bir) gün süre ile idari izinli sayılmasına.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.