adplus-dvertising

Kaptan Yasin Öztekin’in forma numarasını taraftarlar seçecek

Göztepe’nin Resmi Fan Token partneri Socios.com uygulaması üstünden başlatılan oylamada $GOZ Fan Token sahipleri; 7, 23 ve 9 numaraları arasından oylama yaparak Yasin Öztekin’in yeni sezondaki forma numarasını seçecek.
Takip et
Kaptan Yasin Öztekin’in forma numarasını taraftarlar seçecek
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Göztepe Kulübü’ne 2.5 sene sonra kaptan olarak geri dönen Yasin Öztekin’in yeni sezonda sarı-kırmızılı ekip için giyeceği formanın numarasını sarı-kırmızılı taraftarlar tespit edecek. Göztepe’nin Resmi Fan Token partneri Socios.com uygulaması üstünden başlatılan oylamada $GOZ Fan Token sahipleri; 7, 23 ve 9 numaraları arasından oylama yaparak milli futbolcunun yeni sezondaki forma numarasını seçecek.

Kaptan Yasin Öztekin’in forma numarasını taraftarlar seçecek

2 Ağustos’a kadar devam edecek oylama ve tekrar yuvaya geri dönüşü ile alakalı milli yıldız, “Tekrar Göztepe’ye gelmek benim için son derece mutluluk ve heyecan verici. Bu heyecanıma taraftarlarımızın da ortak olmasını isteyerek, forma numaramı onlara seçtirmek istedim. Bu futbolculuk kariyerimde yaşadığım en değişik deneyim de olacak. Ben de neticeleri heyecanla bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.