Kanye West, Kim Kardashian’a aldığı mücevherleri boşanmadan satmaya çalışıyor!

Kim Kardashian’la boşanma aşamasında olan Kanye West’in, evlilikleri süresince eşine aldığı bütün mücevherleri satmaya çalıştığı öne sürüldü. West, Kardashian’ın mücevher koleksiyonu için milyonlarca dolar harcamıştı.
Takip et
Kanye West, Kim Kardashian’a aldığı mücevherleri boşanmadan satmaya çalışıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kim Kardashian’ın boşanma davası açtığı rap şarkıcısı eşi Kanye West’in eşi için daha önce almış olduğu bütün müceverleri satmaya çalıştığı iddia edildi. The Sun gazetesinin haberine göre 43 yaşındaki şarkıcı, mücevherleri satmak için iki mücevher mağazasını ziyaret etti.

West’e yakın bir kaynağa dayandırılan haberde, rap’çinin, son iki haftadır Kardashian’ın en azından başta en büyük iki mücevher parçası olmak üzere bir kısım aksesuarını satma girişiminde bulunduğu söylendi.

‘GEÇMİŞİ HATIRLAMAK İSTEMİYOR’

Kaynak, West’in “Kardashian ile ilgimin kalmasını istemiyorum” dediğini iddia ederek, “Kanye kırılmış vaziyette çünkü hala Kim’i çok seviyor” şeklinde konuştu. Kaynak öte yandan, “Mücevher satma işini henüz halledememiş olmasına karşın Kanye bana geçmişi hatırlatmalarını istemediğinden bahsediyordu” şeklinde konuştu.

Kanye West, Kim Kardashian’a aldığı mücevherleri boşanmadan satmaya çalışıyor!

Kaynak, aynı zamanda evliliğin bitmesini West’in istemediğini, hala beraber yaşamak istediğini ama Kardashian’ın ayrıldığını anlattı.

MİLYONLARCA DOLARLIK MÜCEVHER ALDI

Evlilikleri boyunca West, Kardashian’ın mücevher koleksiyonu için milyonlarca dolar harcamıştı.

Kanye West, Kim Kardashian’a aldığı mücevherleri boşanmadan satmaya çalışıyor!

Bunlar arasında ilk çocukları North’un doğumu sonrası 1 milyon dolarlık Lorraine Schwartz pırlanta kolye, 3 milyon dolar değerinde 15 karatlık nişan yüzüğü, iki Cartier bilezik ve Kanye’nin yazdığı metnin üstüne kazındığı eski bir Cartier altın plak kolye yer alıyor. West’in hangi mücevher parçalarını satmaya çalıştığı bilinmiyor.

2,2 MİLYAR DOLARLIK SERVET

40 yaşındaki Kardashian, cuma günü boşanma başvurusu yapmıştı.

Yedi senelik evli olan Kardashian ile West çiftinin North (7), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm (21 aylık) isminde dört çocuğu bulunuyor.

Çiftin 2,2 milyar dolarlık serveti olduğu ve boşanmada bu serveti paylaşacağı biliniyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.