Kanye West ile Kim Kardashian Kameraların Önünde Kavga Etti

Keeping Up with the Kardashians adlı programca Kanye West ile Kim Kardashian canlı yayındada kıskançlık kavgası etti. West, “Kimin için bu seksilik?” dedi.

Kardashian ve Jenner ailelerinin en çok izlenen programları Keeping Up with the Kardashians’ta ilginç bir diyalog yaşandı. Met Gala öncesi Kanye West, eşi Kim Kardashian’ın seksi bir kıyafet giymesini eleştirdi ve ‘Kimin için bu seksilik’ sorusunu sordu. Son zamanlarda yaptığı ayinlerle öne çıkan Kanye West, eşi Kim Kardashian’ın seksi kıyafetler giymesini eleştirdi.

Kanye West, görüntülerde, Met Gala’dan bir gün önce evde dostlarıyla otururken birden Kim’i hedef alarak “Tüm kızlara bakıp, bir de karıma bakarak ‘Benim kadınım da tıpkı diğer kadınlar gibi vücudunu göstermeli’ diye düşündüm. Ama bunun, evli biri ve 4 çocuk babası olarak ruhumu etkilediğini fark edemedim. Korse, iç çamaşırının farklı bir biçimi gibi. Seksi… Yani kimin için bu seksilik” diyerek tepkisini gösterdi.

HIZINI ALAMADI AĞIR KONUŞTU

Konuşulan konudan bir hayli rahatsız olan Kim Kardashian ise “Met Gala’nın bir gece öncesi buraya gelip bana korse tarzını beğenmediğini mi söylüyorsun? Bana cidden kötü bir huzursuzluk veriyorsun. Daha fazla negatif enerjiye ihtiyacım yok” yanıtını verdi. Kim Kardashian hızını alamadı ve “Bana bu özgüveni veren sensin. Ve sen sırf bir yolculukta ve değişimdesin diye benim de seninle aynı noktada olduğumu göstermez” diyerek sözlerini sürdürdü.

Kanye West son günlerde çeşitli ayinler düzenleyerek gündeme geliyor. Öte yandan ünlü çift, yaşadıkları kavganın ardından Met Gala’ya aşağıdaki görsellerde yer alan kıyafetlerle gittiler ve Kanye West’in mutsuzluğu yüzünden okunuyordu.

Kanye West ile Kim Kardashian Kameraların Önünde Kavga Etti Kanye West ile Kim Kardashian Kameraların Önünde Kavga Etti Kanye West ile Kim Kardashian Kameraların Önünde Kavga Etti Kanye West ile Kim Kardashian Kameraların Önünde Kavga Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı