Kanye West 2024’te ABD’de Başkan Adayı Olacağını Açıkladı

Dünyaca ünlü rap şarkıcısı Kanye West, katıldığı bir festivalde 2024 yılında ABD'de başkan adayı olacağını açıkladı ve işsiz sayısını azaltacağını söyledi.

Kim Kardashian’ın eşi ünlü rap yıldızı Kanye West, New York’ta katıldığı bir festivalde 2024 yılında ABD başkanlığına aday olmak istediğini sevenlerine duyurdu. Aday olmak istediğini söyledikten sonra seyircilerin gülmesi üzerine tepki gösteren West, ciddi olduğunu belirtti ve “Neye gülüyorsunuz?” dedi.

Grammy ödüllü rapçi Kanye West, birçok iş kolu yaratarak işsizliğe çare bulacağı vaadinde bulundu ve “Haber başlıklarında ‘Kanye delirmiş’ yazısını göreceksiniz. Üç Afro Amerikan’dan biri hapiste, ünlüler hapiste çünkü hiçbir şey söyleyemiyorlar. Hiçbir fikirleri yok, onlar çok korkak!” dedi.

Sosyal medya kullanıcıları ise Kim Kardashian’ın first lady olacağı bir Amerika düşünmeye başladı. Kullanıcılardan biri, “Bence başkanlık konusunda Rihanna daha donanımlı. En azından ülke için çok şey yaptı.” dedi.Kanye West 2024’te ABD’de Başkan Adayı Olacağını Açıkladı

TRUMP İLE GÖRÜŞMESİ TEPKİ TOPLAMIŞTI

Geçen yıl Donald Trump’ın sloganı “Make America Great Again” yazılı şapkayı giyerek Başkan Trump’ı oval ofiste ziyaret eden West’e tepkiler çığ gibi büyümüştü. Trump’ın faşist tutumu nedeniyle siyahi bir şarkıcının başkanı ziyaret etmesi hayranlarını ikiye bölmüştü.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı