Kanser Tedavisi Gören Sunucu Dilay Kemer’den Kötü Haber Geldi

Geçtiğimiz aylarda kansere yakalandığını duyuran ve tedavi gördüğünü belirten sunucu Dilay Kemer, sosyal medya hesabından yeniden kansere yakalandığını duyurdu.

Geçtiğimiz nisan ayında kansere yakalanan ve ilik nakli yapılan Fenerbahçe TV’nin genç ve güzel sunucusu Dilay Kemer, sosyal medya hesabından kötü haberi verdi.


“ÇOK ÜZGÜNÜM, ÇOK KORKUYORUM”

İlik naklinin çözüm olmadığını ve kanser illetine ikinci kez yakalandığını belirten güzel sunucu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Sevgili arkadaşları, maalesef en büyük korkum gerçeğim oldu. Nereden başlayacağımı nasıl anlatacağımı bilmiyorum… Hastalığın başlamasının 1. yılında, ilik nakli oluşumun 6. ayında maalesef bu bela geri geldi, yani nakil her zaman %100 çözüm olamıyormuş kötü bir tecrübeyle öğrendik. Denemeye değer ufak bir ihtimal daha doğdu, şimdi. Yalan yok, çok üzgünüm ve çok korkuyorum… Şimdi her zamankinden daha çok desteğe ve duaya ihtiyacım var, lütfen esirgemeyin. Sizi seviyorum” ifadelerini kullandı.

KANSERİ YENDİĞİNİ DUYURMUŞTU

Dilay Kemer, ilik tedavisi sonrası yaptığı açıklamada kanseri yendiğini “Sizlerin sayesinde artık iyiyim” sözleriyle duyurmuştu.

DİLAY KEMER KİMDİR?

1988 Antalya doğumlu olan Dilay Kemer Fenerbahçe TV’de spikerlik yapmaktadır. Başarılı spiker, Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunudur. 2014 yılının Ekim ayından beri sarı lacivertli kulüpte görev yapan Kemer, haber bülteni ve program sunmaktadır.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı