Kanal D’nin Yeni Dizisi Hizmetçiler Ne Zaman Başlayacak?

Hozmetçiler dizisi hangi filmden uyarlama, konusu ne, oyuncularu kim, nerede çekimleri yapılıyor ve merak edilen bilgiler haberimizde.

Yabancı yapımlardan uyarlama diziler kervanına bir yenisi daha ekleniyor! Meksika’da ”Ellas son La Alegria Del Hogar” ismiyle Amerika’da ise ”Deviouds Maids” ismiyle yayımlanan romantik drama dizisi ”Hizmetçiler” Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Güney Kore, Amerika, Meksika, Hindistan ve Brezilya gibi ülkelerde yayımlanan dizilerin Türk versiyonuna uyarlamasına daha önce onlarca kez şahit olmuştuk. Bu dizilere bir yenisi

daha ekleniyor. Kanal D ekranlarının yeni dizisi Hizmetçiler, Meksika’da ”Ellas son La Alegria Del Hogar” ismiyle Amerika’da ise ”Deviouds Maids” ismiyle yayınlanmıştı. Amerika ve Meksika’da reyting rekorları kıran dizinin uyarlaması Metin Balekoğlu yönetmenliğinde ekrana gelmek için artık gün sayıyor.

Kanal D’nin Yeni Dizisi Hizmetçiler Ne Zaman Başlayacak?

Hizmetçiler Dizisi Konusu

Hizmetçiler dizisi konu olarak orijinal haline büyük ölçüde bağlı kalacak. Dizi, İstanbul’daki Cennet Konakları isimli lüks bir sitede yaşayan varlıklı insanların yanında çalışan dört hizmetçinin başlarından geçen olayları mercek altına alıyor. Ev sahipleri ve çalışan hizmetçilerin arasındaki gizemli ve entrika dolu olaylar dramatik bir dille seyirciye aktarılacak.

Fabrika Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin tecrübeli oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu ve dizide canlandırdıkları karakterler şöyle :

Yiğit Kirazcı – Aras Atahanlı
Ayşenil Şamlıoğlu – Nimet Atahanlı
Gamze Karaduman – Demet Atahanlı
Aleyna Solaker – Çiçek Tuna
Selen Domaç – Hacer Tuna
Cansu Fırıncı – Yaşar Tuna
Emrah Akkuş – Armağan
Hazal Benli – Aslı
Nilay Erdönmez – Gülseren
Neslihan Arslan – Neslihan

Kanal D’nin Yeni Dizisi Hizmetçiler Ne Zaman Başlayacak?

Hizmetçiler Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hizmetçiler dizisinin konusunun geçtiği yer Cennet Konakları adındaki içinde lüks villaların bulunduğu bir site. Tabii, Cennet Konakları sitesi kurgusal bir yer. Bu kurgusal mekanın gerçekte bulunduğu yer ise İstanbul, Çekmeköy, Reşadiye. Aynı bölgede daha önce Ufak Tefek Cinayetler isimli dizinin çekimleri yapılmıştı.
Hizmetçiler Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Hizmetçiler dizisinin ilk bölüm çekimleri neredeyse tamamlandı diyebiliriz. İlk tanıtım fragmanının yayınlanmasına rağmen henüz tam tarih netlik kazanmadı. Bununla birlikte, Atv’de yeni başlayacak ”Gel Dese Aşk” dizisi ile aynı gün başlayacağı ihtimaller dahilinde. Diğer yandan, entrika dolu olayları seyirciye aktaracak dizinin 2020 Mart ayı ortalarında ilk bölümüyle ekrana geleceği biliniyor.

Kategori Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı