Kan Donduran Cinayette Anne İtirafı

İzmir’in Buca ilçesinde boşandığı eşi M.D.’nin, çocukları Eymen Sadık Durak’a kötü muamele yaptığını polis ekiplerine bildirmesi üzerine konu ile alakalı inceleme başlatıldı. Polis ekiplerinin detaylı incelemesi sonucu 5 yaşındaki Eymen’in, anne M.D.’nin sevgilisi S.E. tarafından dövülerek öldürüldüğü belirlendi.

İzmir’in Buca ilçesinde eşinden ayrılan baba tarafından yapılan bir ihbar polis ekiplerini harekete geçirdi. Polis ekipleri ilk olarak anne M.D.’ye ulaşmaya çalıştı. İzmir’de, akrabalarının yanında yaşadığı tespit edilen M.D.’nin adresine giden ekipler, aynı adreste çocuğun olmadığını fark etti. Bunun üzerine ifadesine başvurulan annenin çelişkili sözleri polisi anne üzerindeki şüpheleri incelemeye itti.

M.D.’NİN SEVGİLİSİ EYMEN’İ DÖVEREK ÖLDÜRMÜŞ

Anne M.D. İzmir Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin detaylı sorgusunun ardından oğlu Eymen’i sevgilisinin döverek öldürdüğünü itiraf etti. Oğlunun ölümünü kimseyle paylaşmayan ve cansız bedenini elleri ve ayaklarından poşetlerle bağlayıp bir tandırın içine atan vicdansız anne ile sevgilisi gözaltına alınırken, zanlı S.E.’nin kardeşi E.E.’nin de olaya ayrdım ettiği gerekçesiyle gözaltına alındığı öğrenildi.

Eymen’nin ölüm haberini alan babası ve babasının ailesi ise büyük acı yaşadı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı