adplus-dvertising

Kalp Yarası 23. bölüm yeni fragmanı yayınlandı

ATV'nin beğenilen dizileri arasında yer alan Kalp Yarası bugün 22. bölümü ile ekranlara geldi. Yeni bölümünün ardından izleyiciler Kalp Yarası 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalp Yarası 23. yeni bölüm fragmanı çıktı mı merak ediyor. Peki, Kalp Yarası son bölümde neler oldu? 6 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı haberimizde.
Takip et
Kalp Yarası 23. bölüm yeni fragmanı yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kalp Yarası yeni bölümünün akabinde izleyiciler gelecek bölümün fragmanı çıkacak mı araştırıyor. Dizi bugün 20:00 ‘da ATV’de başlayacak. Peki, Kalp Yarası 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalp Yarası 22. bölüm fragmanı izle! Kalp Yarası yeni bölümde neler olacak? Kalp Yarası fragmanı nerede yayınlanır? Youtube’a yüklendi mi?

KALP YARASI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Kalp Yarası her hafta Pazartesi günü saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor.

KALP YARASI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ayşe, yaşadığı felaketlerin sorumlusu olarak gördüğü Hande’ye karşı yaptığı tehlikeli hamlenin sonucunda dedesi Şahin’le yüzleşmek zorunda kalır. Sancakzadelere karşı güçlerini birleştiren Hande ve Yaman, intikamları uğruna yeni bir yola girerler. Diğer tarafta Azade’nin tuzağına düşen Adnan ise reddedemeyeceği bir teklifle Yaman’ın kapısını çalar. Ferit ilişkilerini toparlamaya çalışsa da Ayşe tüm geçmişi ve geleceğiyle yüzleşmek zorunda kalınca bir karar aşamasına gelir. Ayşe’nin vereceği karar, Ferit ve Ayşe ilişkisini yeni bir dönemece sokar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.