Kaldırımdaki Ayakkabı Kutusundan Bebek Cesedi Çıktı

Gaziantep’te kaldırıma bırakılan bir ayakkabı kutusunun içinde bebek cesedi bulundu. 3 günlük olduğu düşünülen bebeği olay yerine gelen sağlık ekipleri Adli Tıp Kurumu’na götürdü.
Takip et
Kaldırımdaki Ayakkabı Kutusundan Bebek Cesedi Çıktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gaziantep Maaşkuyu Caddesi’ndeki bulunan bir kaldırıma bırakılan ayakkabı kutusu çevredeki vatandaşların dikkatinden kaçmadı. Kutuyu fark eden bir vatandaş kutuyu açarak gördüğü manzara karşısında şaşkına döndü. Kutuda erkek bebek cesedi gören vatandaş olayı polise bildirdi.

Olayın polise intikal etmesinin ardından sağlık ekipleri de cesedi bulunduğu yere giderek incelemelerde bulundu. Minik bebeğin cesedini kutudan çıkartarak ceset torbasına koyan ekipler incelemeler için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

POLİS KUTUYU BIRAKAN KİŞİYİ ARIYOR

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri ayakkabı kutusunu bırakan kişiyi arıyor. Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler 35 yaşlarında olan bir adamın kutuyu bıraktığını tespit etti.

Cinayet Büro Ekipleri 3 günlük olduğu düşünülen bebeği bırakan şüpheliyi yakalamak için görgü tanıklarının ve kutuyu bulan vatandaşın ifadelerine başvurdu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.