adplus-dvertising

Kaldırımda ilerleyen servis sürücüsüne ceza yağdı

Esenyurt’ta trafikten kaçmak için kaldırımda ilerleyen, kendisini uyaran vatandaşa da tehditler savuran servis sürücüsü polis tarafından yakalandı.
Takip et
Kaldırımda ilerleyen servis sürücüsüne ceza yağdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hadımköy – D100 Bağlantı yolunda trafik yoğunluğundan kaçmak için kaldırımda ilerleyen şoför, kendisini uyaran vatandaşı tehdit etmiş, o dakikalar sosyal medyada büyük tepki toplamıştı.

Konuyla alakalı inceleme başlatan Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, servis aracı şoförünün Kara Salih K. olduğu tespit etti. Şoföre “İşaret ve levhalara uymamak” maddesinden 196 TL, “Geçmenin yasak olduğu yerlerden geçmek” maddesinden 427 TL, “Saygısızca araç kullanmak” maddesinden 196 TL, “Emniyet kemeri kullanmamak” maddesinden 196 TL, “Aracı hızına uygun şeritte sürmemek” maddesinden 427 TL “Çalışma süresi ve izni bittiği halde yolcu taşımacılığı yapmak” maddesinden bin 823 TL olmak üzere toplam 3 bin 265 TL para cezası uygulandı. Sürücünü kullandığı servis ise trafikten men edildi. Şoför Salih K., öte yandan hakkında “Trafik güvenliğini tehlikeye sokmak” maddesinden adli işlem yapıldı.

Kaldırımda ilerleyen servis sürücüsüne ceza yağdı
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.