Kaldırımda annesini bekleyen genç kızı yumruklayıp yoluna devam etti!

Aksaray’da kurstan çıkan 8’inci sınıf öğrencisi Dilek E.’nin yüzüne kaldırımda anneannesi SalA.’yı beklerken, yoldan geçen kişi yumruk atıp, gitti. Dudağından yaralanan ve ağlamaya başlayan Dilek E.’ye çevredekiler, yardım etti. Polis zanlının kimliğini belirleyip, yakalamak için çalışma başlattı.
Takip et
Kaldırımda annesini bekleyen genç kızı yumruklayıp yoluna devam etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün Taşpazar Mahallesi Eski Sanayi Caddesi’nde yaşandı. Dilek E., eğitim kursundan çıktıktan sonra bir müddet yürüyüp, köşe başındaki kaldırımda anneannesi SalA.’yı beklemeye başladı. Ara sokaktan gelen, başında bere ve yüzünde cerrahi maske olan kişi, Dilek E.’nin yüzüne yumruk atıp, yoluna devam etti. Neye uğradığını şaşıran ve aldığı darbe neticesi dudağından yaralanan Dilek E., ağlamaya başladı. Vaziyeti fark eden çevredekiler, hemen Dilek E.’nin yardımına koşup, polise de haber verdi. Bu esnada gelen SalA. da torunun ağladığını ve yaralandığını görünce endişelendi. İhbarla bölgeye gelen polis eşliğinde hastaneye gidip, sağlık kontrolünden geçen Dilek E., saldırgan ile ilgili şikayetçi oldu.

‘HALA KORKUYORUM’

Olay sonrası hala korktuğunu ve psikolojik etkilendiği için sokağa dahi çıkmak istemediğini dile getiren Dilek E., yaşadıklarını anlattı. Dilek E., ”Kurstan çıkıp caddede bir dükkanın önünde anneannemi bekliyordum. Bir anda yüzüme birisi vurdu ve gözüm karardı ardından da ağlamaya başladım. Bana vuran kişi yoluna devam etti. Oradaki esnaf vaziyeti hemen polise bildirdi. O sırada anneannem de benim yanıma geldi. Polisle hastaneye ve sonrasında karakola gittik. Daha sonra dükkanların kamerasından vurulma anını izleyince bir defa daha panikledim” şeklinde konuştu.

‘KIZIMA BUNU YAPANIN BULUNMASINI İSTİYORUM’

Saldırganın bir an önce bulunmasını ve gereken cezanın verilmesini isteyen anne Fatoş Taşcan ise ”Kızıma bunu yapan kişinin bulunmasını istiyorum. Kızım büyük bir şok geçirdi. Biz de ailecek çok üzüldük. Ben olayı işitince karakola gittim. Olay anının güvenlik kameralarını izleyince şok geçirdim. Hiç kimse böyle çocuğunun başına bu şekilde bir olayın gelmesini istemez. İçimiz rahat bir biçimde kursa ve okula gönderemeyecek miyiz? Bu kişinin asla bulunması istiyorum. Hiçbir annenin ve ailenin kaldıracağı bir şey değil. Kızım şu anda kursa gitmek istemiyor, özgüvenini yitirdi. Ben de ne yapacağımı şaşırmış durumdayım” diyerek konuştu.


Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.