adplus-dvertising

Kalben’in ”İbrahim Tatlıses” Açıklaması Tepki Topladı

Şarkıcı Kalben'in çıkış parçası olarak bilinen, İbrahim Tatlıses'e ait Haydi Söyle şarkısı ile ilgili bir konserinde söylediği ''Kadın döve adamın şarkısını söylemem'' cümlesine büyük tepki geldi. Kalben'e gelen tepkilerin çoğu, ''Meşhur olana kadar kadın dövdüğünü bilmiyor muydun, neden söyledin o zaman şarkısını?'' yönünde oldu.
Takip et
Kalben’in ”İbrahim Tatlıses” Açıklaması Tepki Topladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü Şarkıcı Kalben, yıllar önce İbrahim Tatlıses’ten parça istemiş ve bu parçayı alabilene kadar Tatlıses’in peşinden koşmuştu. İbrahim Tatlıses’in menajerinin açıkladığı bu gerçek, magazin dünyasına bomba gibi düştü. Ünlü olana kadar İbrahim Tatlıses’in şarkısını söyleyen, ünlü olduktan sonra  ”Kadın döven adamın şarkısını söylemem diyen” Kalben, bu sözleriyle büyük tepki topladı.

Kalben’in ”İbrahim Tatlıses” Açıklaması Tepki Topladı

KALBEN’DEN İBRAHİM TATLISES’E ”KADIN  VURAN ADAM…”

Ünlü olma k için İbrahim Tatlıses’in ”Haydi Söyle” isimli şarkısına cover yapan ve bugüne kadar her konserinde söyleyen Kalben, son konserinde seyircilerin bu şarkıyı söylemesi üzerine, ”Ben artık feminist duygularıma ters bir adamın parçasını, kadın döven bir adamın şarkısını söylemek istemiyorum” dedi. Garip bir şekilde şarkıyı isteyen dinleyicilerin de alkışladığı bu durum sanat camiasında çok eleştirildi.

Ünlü olmaya çalışırken ”Aklı neredeydi’ diyen Yılmaz Morgül de konuya anlam veremediğini, dün katıldığı bir programda ifade etti. Kalben ise konuyla alakalı, “Magazinde yazılan kaba cümle benden değil. Bir gün bu şarkıyı canım çekince yine söylerim, düşmanlık yok bende.” yanıtını verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.