adplus-dvertising

Kalben, İbrahim Tatlıses’in ”Haydi Söyle” Şarkısından Vazgeçti

Ünlü şarkıcı Kalben, İbrahim Tatlıses'in şarkısı olan ''Haydi Söyle'' isimli şarkısını artık söylemeyeceğini ve repertuvarından çıkardığını söyledi. Kalben aldığı bu kararla, artık cover şarkı söylemek istemediğini açıkladı.
Takip et
Kalben, İbrahim Tatlıses’in ”Haydi Söyle” Şarkısından Vazgeçti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü şarkıcı Kalben, kendisine yöneltilen bazı eleştiriler üzerinde radikal bir karar aldı. İbrahim Ttalıses’in ”Haydi söyle” isimli şarkısına cover yapan ve bu şarkıyla çıkış yakalayan Kalben, kendisine ”Kavırdan başka nesi var yeaa?” diyen bir kitlenin olduğunu ve böyle anılmak istemediğini söyleyerek cover şarkıyı artık konserlerinde söylemeyeceğini ifade etti.

Kalben, İbrahim Tatlıses’in ”Haydi Söyle” Şarkısından Vazgeçti

KALBEN, ”İBRAHİM TATLISES GİBİ DEĞİLİM”

Haydi söyle adlı şarkıyı seslendirirken, bir uzlaşma, bir sitem ve bir haykırışı dile getirdiğini ifade eden ve bu şarkıyı ilk kez ”Bir oğlanı tavlamak için” söyledim diyen Kalben, artık bu parçasının feminist tavrıyla örtüşmediğini ve bu durumun kendisini de rahatsız ettiğini söyledi. Şarkıyı gelecekteki konserlerinde söylemeyeceğini ve hayranlarından bu konuda anlayış beklediğini söyleyen ünlü sanatçı, sıkıntısını dile getirdiğini ve hafiflemek istediği için bunu yaptığını da söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.