Kahramanmaraş’a Dadanan Kadın Hırsızlar Yakalandı

Kahramanmaraş polisi yaptığı operasyonla, evlere girerek hırsızlık yapan 3 kadını yakaladı. Zanlılardan birinin emniyet çıkışı giderine “Sibel ünlü oluyorsun. Sana madalya katacaklar” diyerek gülmesi dikkat çekti.

Kahramanmaraşlıları canından bezdiren 3 hırsız, polisin dikkati sonucu yakalandı. Dulkadiroğlu ilçesi Yenişehir mahallesinde devriye atan polis ekipleri bir parktaki 3 kadından şüphelendi.

HAMİLE HIRSIZ SERBEST KALDI

Kadınları gözaltına alarak çapraz sorgu yapan polis, kadınların birçok hırsılık olayının faili olduğunu belirledi. Sibek K., Mercan Y. ve Ebru K’nin son olarak bir eve, plastik kart kullanarak girdikleri ve çaldıkları 10 bin lira değerindeki ziynet eşyasını kuyumculara bozdurduğu ortaya çıktı. Çetenin 4. bir üyesinin olduğu, onun ise kaçak durumda yaşadığı ortaya çıktı.

Birçok suç kaydı bulunan zanlılardan hamile olan 22 yaşındaki Ebru K. adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken diğer 2 zanlı tutuklandı. Emniyet çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan kadınlardan Mercan Y.’nin “Sibel bak ünlü oluyorsun. Sana madalya takacaklar” diyerek gülmesi dikkat çekti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı