Kahraman Askerlerimizden Selam Gönderen Sporculara Mesaj

Kahraman Türk komandoları, kendilerine selam gönderen A Milli Futbol Takımına ve şampiyon sporculara Suriye’den mesaj gönderdi.

Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyindeki terör koridorunu temizlemek ve bölgeye huzur getirmek için başlattığı Barış Pınarı Harekatı 8'inci gününde devam ederken, milli sporcularımız da askerlerinin yanında olduklarını, uluslararası arenada aldıkları başarılarla göstermiş ve onlara selam göndermişti.

Çeşitli alanlarda şampiyonluklar kazanan milli sporcular, asker selamıyla Mehmetçiğe mesaj göndermişti. Özellikle A Milli Takım futbolcularının oynadıkları Arnavutluk ve Fransa maçlarındaki selamları tüm dünyada çok konuşulmuştu. Tel Abyad'da görev başında olan kahraman Türk komandoları da milli sporculardan gelen selamı aldı ve onlara bir mesaj gönderdi.

#MEHMETÇİĞESELAMGÖNDER

Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi Twitter hesabından paylaşılan videoda, "Kahraman Komandolarımızın, kendilerine selam gönderen A Millî Futbol Takımımıza ve şampiyon sporcularımıza mesajı var." sözleri ve #MehmetçiğeSelamGönder tabelası kullanıldı.

 

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı