adplus-dvertising

Kağıt Ev konusu ne? Kağıt Ev uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

Kağıt Ev dizisi ilk bölümü ile bu akşam Star TV'de yayınlanacak. Başarılı oyuncuların yer aldığı dizi Kağıt Ev'in konusu merak ediliyor. Fırtına ailesinin hayatlarını anlatan dizi sürükleyici hikayesi ve konusuyla öne çıkıyor. Kağıt Ev oyuncuları kimler? Kağıt Ev dizisi konusu nedir? Kağıt Ev dizisi nerede çekiliyor?
Takip et
Kağıt Ev konusu ne? Kağıt Ev uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kağıt Ev dizisinin yönetmeni Şenol Sönmez, Yapımcısı Saner Ayatr ve yapımı O3 Medya olarak açıklandı.

Mükemmel bir ailenin tek bir yanlış anlama ile hayatlarının darmadağın olduğu Kağıt Ev dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Fırtına Ailesi’nin hayatını konu alan dram türündeki dizinin başrolünde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu yer alıyor. Kağıt Ev dizisi her Pazartesi saat 20:00’da yayınlanacak.

İşte Kağıt Ev oyuncuları ve konusu haberimizde…

KAĞIT EV KONUSU NE?

Cihan (Erdal Beşikçioğlu) ve Aylin Fırtına (Nur Fettahoğlu) oğulları Mert (Nejat Uygur),büyük kızları Cemre (Helin Kandemir) ve küçük kızları Melisa (Bulut Teker) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadırlar. Kariyerleri, evleri, hayatları kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Fırtına Ailesi’nin hayatı, verdikleri talihsiz bir karar ile bir anda değişecek, yıllarca büyük bir özen ve emekle kurdukları düzenleri ise bir gecede temellerinden sarsılacaktır. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır.

Başarılı bir avukat olan Aylin Fırtına, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti fark etmez bile. Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ancak şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemre’nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür.

Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi gözyaşları içinde arayan bir diğer kişi de, ailenin büyük oğlu Mert’tir. Çünkü İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir. Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan’a tutkuyla bağlanan Azra d, zamanla bir öldüren cazibe figürüne dönüşecektir.

KAĞIT EV OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Erdal Beşikçioğlu: Erdal
Nur Fettahoğlu: Aylin Fırtına
Nejat Uygur: Mert
Helin Kandemir: Cemre
Bulut Teker: Melisa
Tuvana Türkay: Azra
Nihal Koldaş: Gülsüm
Can Nergis: Bülent
Bülent Gültekin: Çetin
Tuğçe Aykut: İnci

Kağıt Ev konusu ne? Kağıt Ev uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

KAĞIT EV DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimleri İstanbul’da farklı semtlerde çekilmektedir.

Güçlü kadrosuyla ilgi çeken Kağıt Ev dizisinin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde ve mahallerinde yapılıyor. Başrol karakterlerin ev sahneleri, eski İBB Başkanı Bedrettin Dalan’ın Asya Yakası’ndaki Çekmeköy ilçesindeki Reşadiye semtinde bulunan evde çekiliyor. Bunun haricindeki çekimlerin de Asya Yakası’ndaki ilçelerde yapıldığını belirtelim.

KAĞIT EV NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

Sürükleyici hikayesiyle merak konusu olan Kağıt Ev dizisi, 19 Nisan 2021 Pazartesi günü saat 20.00’de Star TV’de izleyiciyle buluşacak. Normalde 10 bölümde gerçekleşecek olayları 1 bölümde ekranlara getirecek dizinin akıcılığı, izleyicinin heyecanını ve merakını hep diri tutacak. Senaryo, izleyiciyi karakterlerle empati yapmaya itecek.

KAĞIT EV UYARLAMA MI, HANGİ DİZİDEN, KİTAPTAN UYARLAMA?

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Kağıt Ev dizisi uyarlama mı sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kağıt ev dizisi Carlos Maria Domingues ait kitap uyarlaması ve daha önce Arjantin’de benzeri yayınlandı.

Netlix’in fenomen dizisi La Casa De Papel de bu kitaptan uyarlanmıştır.

Kağıt Ev konusu ne? Kağıt Ev uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.