adplus-dvertising

Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı?

Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Helin Kandemir'in kim olduğu merak edildi. Helin Kandemir kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? Cemre Fırtına karakterine hayat veren genç oyuncu, “Helin Kandemir kimdir, kaç yaşında? Helin Kandemir boyu ve kilosu kaç?
Takip et
Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı?
 • Yazdir
 • Arttir - Azalt
 • Yorum 4

Doğum tarihi: 2 Haziran 2004

Doğum yeri: İstanbul

Boyu-kilosu:  1.55 boyunda 41 kilo

Eğitimi: Lise

Ajans: Leyla Şirin

2 Haziran 2004 doğumlu olan genç oyuncu Helin Kandemir halen lise eğitimini sürdüren bir oyuncu. Okul birincilikleri olan başarılı isim oyunculuğun yanı sıra dublaj sanatçılığı da yapıyor.

2013 yılında Ötesiz İnsanlar adlı yapımda ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayan Kandemir, bu yapımın ardından tanınmaya başladı.

Ardından Bitmeyen Hikaye, Kollama, İsimler gibi yapımlarda yer aldı. Dizilerin yanı sıra birçok reklam filminde yer alan genç oyuncu, 2018 yılında Bir Damla Gözyaşı dizisindeki Elif Yürekli rolüyle ve aynı yıl Hakan Muhafız dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çekti.

Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Kibrit rolüyle ekranlara gelen Kandemir şimdilerde Kağıt Ev’de Fırtına ailesinin kızı Cemre’ye hayat veriyor.

Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı?

Helin Kandemir Kağıt Ev’i ve Cemre karakterini anlattı

Star’ın yeni dizisi, Kağıt Ev pazartesi günleri seyircisi ile buluşuyor. Dizide ‘Cemre’ karakterini canlandıran Helin Kandemir, rolünü ve Kağıt Ev’i anlattı. Kandemir, rolüyle ilgili, “Cemre de tamamen iyi ya da tamamen kötü değil” ifadesini kullandı.

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Başrolleri Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş paylaşıyor.

Dizide ‘Cemre’ karakterini canlandıran başarılı oyuncu Helin Kandemir, rolü ile merak konusu. Helin Kandemir, Kağıt Ev’i ve canlandırdığı ‘Cemre’ karakterini anlattı.

View this post on Instagram

A post shared by Helin Kandemir (@_helinkandemir)

“SEYİR ZEVKİ YÜKSEK BİR KARAKTER”

Kağıt Ev’in çok doğru zamanda kendisine teklif edildiğini belirten genç oyuncu Helin Kandemir, heyecanını şu sözlerle anlatıyor:

“İlk okuduğum anda hissettiğim diri heyecanı ve tutkuyu, her sahnenin başında yaşamaya devam ediyorum. Ayrıca bu tutkuyu ekip arkadaşlarımla paylaşmak da bir o kadar güzel. Cemre bir oyuncu için yaşaması çok keyifli ve öğretici, izleyici içinse seyir zevki çok yüksek bir karakter. Aldığı ve alacağı kararlara tanık olup onunla seyirci arasında köprü kuruyor olmak bana her sahnede yeni bir şey öğretiyor. Bu yüzden Kağıt Ev şimdiden kariyerimin (iyi ki) tarafında.”

“CEMRE, NE TAM KÖTÜ NE DE İYİ…”

Helin Kandemir, canlandırdığı ‘Cemre’ karakterini şöyle tarif ediyor:

“Cemre, Fırtına ailesinin 16 yaşındaki ortanca çocukları. Gözükara,ailesine düşkün, ve hayatla olan mücadelesini sert veren bir genç kız. Sahip olduğu mental rahatsızlık ve bir yanlış anlaşılma durumu üzerine bir suç işliyor. Fırtına ailesinin hayatı buna bağlı olarak tamamen değişiyor. Hikaye içerisindeki hiçbir karakterin olmadığı gibi Cemre de tamamen iyi ya da tamamen kötü değil.”

“FARKLI KARAKTERLERİ OYNAMAYI SEVİYORUM”

Projeleri seçerken öğrenme güdüsünü harekete geçiren ve kendisinden çok farklı karakterleri oynamayı sevdiğini belirten oyuncu, bu anlamda Cemre’nin onu çok zorladığına dikkat çekiyor:

“Çok küçük yaşlardan beri okuduğum senaryolar üzerinde yeni hayatlarla tanışma fırsatı yakalıyorum. Oynadığım her karakter, her hikaye hayatımın bambaşka bir tarafında. Yaptığım işin en çok tanıma ve anlama üzerine kurulu tarafını seviyorum. Proje seçerken popüler olanın değil farklı olanın üzerinde devam eden hikayeleri ön planda tutuyorum.”

Kağıt Ev’in seyircisine, izlenmesi keyifli, dinamiği yüksek bir hikaye sunduğunu belirten oyuncu, dizinin en büyük farkının kendi içerisinde tekrarlanmayan, taze bir dünyası olduğunu ifade ediyor.

Rol Aldığı Film ve Diziler

Kâğıt Ev (Cemre, TV Dizisi 2021)

Doğduğun Ev Kaderindir (Kibrit, TV Dizisi 2020)

Azizler (Cansu, Sinema Filmi 2020)

Kız Kardeşler (Havva, Sinema Filmi 2019)

Hakan: Muhafız (Ceylan, TV Dizisi 2018-2019)

Bir Litre Gözyaşı (Elif Yürekli, TV Dizisi 2018)

İsimsizler (Pelin Akıncı, TV Dizisi 2017)

Ötesiz İnsanlar (Pelin Akıncı, TV Dizisi 2013)

Helin Kandemir annesi kim?

Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı?

Helin Kandemir Sosyal Medya Hesabı

Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı?

Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı? Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı? Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı? Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı? Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı? Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı? Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı? Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı? Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı? Kağıt Ev Cemre Kaç Yaşında? Helin Kandemir annesi kim, oyunculuğa nasıl başladı?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (4)
Yağmur
11 Mayıs 2021, 05:13 tarihinde yazildi

Şuan nerede yaşıyorsun

 • Cevapla
 • 0
Yağmur
11 Mayıs 2021, 05:08 tarihinde yazildi

Helin Kandemir nasılasın ?

 • Cevapla
 • 0
Yağmur
11 Mayıs 2021, 05:05 tarihinde yazildi

hafsanur abla nasılasın

 • Cevapla
 • 0
  Yağmur
  11 Mayıs 2021, 05:09 tarihinde yazildi

  sen çok güzel bir kızmışsın arkadaş olalımı

  • 0
Devamini Goruntule