Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı izle

24 Mayıs 2021, 10:53 tarihinde eklendi
Kağıt ev dizisi yeni bölümde cemre ne yapacak? Star TV’nin iddialı dizisi Kağıt Ev’in 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Mert ile Cemre arasında ağır bir yüzleşe başlıyor. İki kardeş arasında yaşananlar yeni bölümü baştan sona etkileyecek. Peki Cemre bu duydukları karşısında ne yapacak?
Takip et
Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay gibi başarılı adların yer aldığı ‘Kağıt Ev’ dizisinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yeni bölü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan fenomen dizide büyük yüzleşme başlıyor. İnci’nin başına gelenleri öğrenen Mert’in dünyası başına yıkılır ve ”Siz genç bir kızın cinayetini örtbas ettiniz.” sözlerini dile getirmesiyle dikkat çeker.

KAĞIT EV DİZİSİ YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Cemre’nin, sevgilisi İnci’yi öldürdüğünü; anne ve babasının da cinayeti örtbas ederek günlerdir kendisine yalan söylediklerini öğrenen Mert Fırtına, yaşamının en zor ve en acı günlerini yaşamaktadır. Hayatta rol model aldığı babasının, çok sevdiği annesinin ve küçük kız kardeşinin onun yanı başında bir vahşete ortak olduklarını öğrenmenin hayal kırıklığı ve şokuyla ne yapacağını bilemeyen Mert’in planı ailesinden intikam almak olacaktır.

Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı izle

Hayatta rol model aldığı babasının, çok sevdiği annesinin ve küçük kız kardeşinin onun yanı başında bir vahşete ortak olduklarını öğrenmenin hayal kırıklığı ve şokuyla ne yapacağını bilemeyen Mert’in planı ailesinden intikam almak olacaktır.
Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı izle

Fırtına ailesinde sular durulmazken, Gülsüm’lerin evinde İnci’siz bir yaşam başlar. Halil ve Gülsüm’ün oğullarından talepleri, Çetin’in hiç ummadığı bir çıkmaza girmesine neden olacaktır. İnci cinayetinin peşini bırakmayan televizyon yapımcısı Azra’nın yeni hamleleri ne olacak? Bülent cinayetle alakalı hangi ipuçlarını bulacak?

KAĞIT EV SON BÖLÜM ÖZETİ

Görgü tanığının, Azra’nın canlı yayınında Mert’i suçlaması üstüne, Mert İnci’yle sevgili olduklarını itiraf etmek mecburiyetinde kalır. Mert’in itiraflarına Gülsüm’ün tepkisi nasıl olur? Mert Emniyetteki ifadesinde Bülent’e bilgi verirken, kendisini nasıl suçlu vaziyetine sokar? Issız kayalıklara bırakılan İnci’nin cesedinin bulunmasından sonra Gülsüm evine döner.
Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı izle
Gülsüm kızının ölümünden kimi suçlar? Programında Mert’in suçlanmasına neden olan Azra Cihan’a kendini affettirebilecek mi? Cihan, otuz senelik karısının babasının bir katil olduğunu öğrenmişti. Bu şokla eve gelen Cihan, Aylin’le nasıl yüzleşecek? Cemre’yi kim neden kaçıracak ve kendini kaçıranları Cemre nasıl zor vaziyete düşürecek?

A post shared by Kağıt Ev (@kagitevdizi)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.