adplus-dvertising

Kağıt Ev 1. bölüm canlı izle

19 Nisan 2021, 19:40 tarihinde eklendi
Stra TV ekranlarında Pazartesi akşamları saat 20:00'da gösterime girecek olan yeni dizi Kağıt Ev bu akşam ilk bölümü ile izleyici ile buluşuyor. Diziyi merak edenlerse Kağıt ev geçek mi? sorusunu şimdiden araştırmaya başladı. Kağıt ev dizisi oyuncu kadrosu ve dizi ayrıntılarını haberimizde bulabilirsiniz. Kağıt ev izle.
Takip et
Kağıt Ev 1. bölüm canlı izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

KAĞIT EV KONUSU GEÇEK Mİ?

Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti farketmez bile. Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ancak şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemre’nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür. Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi göz yaşları içinde arayan bir diğer kişi de, ailenin büyük oğlu Mert’tir… Çünkü İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir. Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan’a tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren cazibe figürüne dönüşecektir.

Kağıt Ev 1. bölüm canlı izle

KAĞIT EV NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranların yeni ve iddialı dizisi Kağıt Ev’in, İstanbul’un farklı semtlerinde çekimleri gerçekleşiyor.

KAĞIT EV MELİSA KİMDİR?

Kağıt Ev dizisinde Melisa rolüne hayat veren çocuk oyuncu Bulut Teker’dir.Çocuk oyuncu daha önce başka bir dizide rol almamakla birlikte reklamlarda boy göstermiştir.

BULUT TEKER KİMDİR?

Bulut Teker çocuk oyuncudur. Kağıt Ev dizisinde Melisa rolünü canlandırmaktadır. Küçük oyuncu Hande Aytar ajansa kayıtlıdır ve 2012 doğumludur.

Kağıt Ev 1. bölüm canlı izle

KAĞIT EV OYUNCULARI VE KARAKTERLER

Erdal Beşikçioğlu (Cihan)

Nur Fettahoğlu (Aylin)

Tuvana Türkay (Azra)

Nihal Koldaş (Gülsüm)

Can Nergis (Bülent)

Helin Kandemir (Cemre)

Nejat Uygur (Mert)

Bülent Gültekin (Çetin)

Yaşar Üzer (Halil)

Bulut Teker (Melisa)

Tuğçe Aykut (İnci)

CANLI İZLE

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.