adplus-dvertising

Kadir İnanır soru soran muhabiri tersledi

Yeşilçam’ın yakışıklı oyuncularından Kadir İnanır muhabire gösterdiği sert tepkiyle gündemde. Kadir İnanır kendisine soru sormak isteyen muhabire Sen provokatörsün biliyor musun?” diyerek kızdı.
Takip et
Kadir İnanır soru soran muhabiri tersledi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Yeşilçam’ın efsane ismi Kadir İnanır, kendisiyle röportaj yapmak isteyen muhabire sinirlendi. Jülide Kural ile görüntülenen Kadir İnanır, mekan çıkışında kendisiyle röportaj yapmak isteyen basın mensubunu azarladı.

“TELEFON AÇ RANDEVU AL SONRA KONUŞURUZ”

Basın mensubunun ‘Kadir Bey nasılsınız?’ sorusuna ‘Sağol. Ne öyle yolun ortasında…’ şeklinde karşılık veren usta oyuncu, basın mensubunun kendisine ‘Çok kısa konuşsaydık efendim’ demesi üzerine ‘Hadi işim var hadi canım. Sonra konuşuruz canım. Telefon aç randevu al sonra konuşuruz’ diyerek yanıt verdi.

Kadir İnanır soru soran muhabiri tersledi

“SEN PROVOKATÖRSÜN”

Basın mensubunun ‘Kadir Bey sinirlenecek bir şey yok’ demesi üzerine sesini yükselten Kadir İnanır, basın mensubuna ‘Sinirlenmiyorum nerden çıkartıyorsun. Sen provokatörsün biliyor musun? Beni sinirlendirmek için uğraşmana gerek yok’ şeklinde konuştu.

“TAMAM UZATMA”

Basın mensubunun kendisine ‘Sizi sinirlendirecek bir şey demedim’ demesine sinirlenen Kadir İnanır, sesini yükselterek ‘tamam canım tamam uzatma konuyu kapat’ dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
DELİ KADİR ULEN
27 Ocak 2023, 10:54 tarihinde yazildi

ADAM 74 YAŞINDA. O NEDENLE NE DERSE DESİN AYIPLAMAMAMIZ LAZIM. YORĞUNDUR SAĞLIK SORUNLARININ OLDUĞUNU ZATEN HERKES BİLİYOR. O NEDENLE HOŞ GÖRMEK LAZIM.. GÜNDEME BU ŞEKİLDE GELMESİNİ KENDİSİ DE İSTEMEZ.

  • Cevapla
  • 0