Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden son dakika açıklaması…

Kadir İnanır’ın sağlık vaziyeti ile alakalı tedavi gördüğü Pamukkale Üniversitesi’nden açıklama yapıldı. Açıklamada, “Üniversite Hastanemizde tedavi altında olan kıymetli sanatçımız Kadir İnanır’ın klinik seyrinde bir sapma gözlenmesi üstüne akşam üstü ameliyata alınmıştır. Ameliyat başarılı geçmiş olup, kendisinin yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir” ifadeleri yer aldı.
Takip et
Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden son dakika açıklaması…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi nöroloji servisinde gözetim altında tutulan Kadir İnanır’ın dün akşam ameliyat edildiği açıklandı.

Beyin damarında pıhtı atması neticesi cumartesi günü aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve halen Pamukkale Üniversitesi Hastanesi nöroloji servisinde gözetim altında tutulan Kadir İnanır’ın ameliyat edildiği açıklandı.

“AMELİYAT BAŞARILI GEÇTİ”

Pamukkale Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, “Üniversite Hastanemizde tedavi altında olan kıymetli sanatçımız Kadir İnanır’ın klinik seyrinde bir sapma gözlenmesi üstüne akşam üstü ameliyata alınmıştır. Ameliyat başarılı geçmiş olup, kendisinin yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir” ifadeleri yer aldı.

Yaşam arkadaşı Jülide Kural yaptığı açıklamada Kadir İnanır’ın sağlık vaziyetinin iyi olduğunu dile getirdi.

Jülide Kural paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Bildiğiniz gibi Kadir İnanır Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde tedavisine devam etmektedir. Hastalığın seyrinde yeni bir vaziyetin gelişmesiyle, 21 Kasım Pazar günü gerçekleşen başarılı bir operasyonun sonrasında, rutin kontrollerin yapılabilmesi için yoğun bakım ünitesine alınmıştır. Ameliyat sonrası sağlık vaziyetinde olumsuz herhangi bir vaziyet saptanmamıştır.
Çok sevdiği halkının, onun yanında olduğunu kalbinden hissettiğine eminim. Zor bir vaziyet ama Kadir İnanır hepinizin bildiği gibi tüm zorlukları aşacak kuvvette ve cesarettedir. Her zaman söylediği gibi bu ülkeye mutlaka büyük “BARIŞ” gelecek ve o günün sevincini hepimiz beraber yaşayacağız. Saygılarımla…”

Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden son dakika açıklaması…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.