Kadir Doğulu’dan Neslihan Atagül İtirafı

Evliliklerinin 3. yılını kutlayan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftinden aşk dolu itiraflar geldi. Kemal Doğulu, "Evlilik ikisini de sakinleştirdi." dedi.
Kadir Doğulu’dan Neslihan Atagül İtirafı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu ile kendisi gibi oyuncu olan Neslihan Atagül, evliliklerinin üçüncü yılını kutladı. Birbirlerine olan aşklarını her zaman dile getiren ve bundan hiç çekinmeyen ünlü çift, aşk dolu itiraflarda bulundu. Kadir Doğulu’nun abisi Kemal Doğulu’nun da katıldığı itiraf olayında, “Evlilik ikisini de sakinleştirdi.” yorumu geldi.

KADİR DOĞULU’DAN NESLİHAN ATAGÜL’E AŞK DOLU İTİRAF

3 yıl önce evlenen ve mutlu bir evlilik sürdüren Neslihan Atagül, Kadir Doğulu çifti evliliklerinin üçüncü yılını kutladı. Eşi Neslihan Atagül ile ilgili itiraflarda bulunan Kadir Doğulu, “Onu bu dünyadan sonra da seveceğim.” diyerek Neslihan Atagül’e olan aşkının her iki dünyada da süreceğini söyledi.

Eşi Neslihan Atagül’ü hiçbir şekilde kısıtlamadığını ve delikanlılığın, kadının şortuna karışmaktan değil onu mutlu edebilmekten geçtiğini söyleyen Kadir Doğulu, bu düşüncesiyle herkesten alkış aldı. Bir canlı yayın da “Evlilik Kadir’i de, Neslihan’ı da sakinleştirdi. Birbirlerine evde yarim diye sesleniyorlar.” diyen Kemal Doğulu’da ikilinin aşkını övdü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.