adplus-dvertising

Kadın kılığına girip hırsızlık yaptı; o anlar kameraya yansıdı

Esenyurt’ta kadın giysileri giyerek bir işyerinin bahçesinden sandalye ve masa ayağı çalan şahıs, olayın sonrasında kayıplara karıştı. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken hırsızın o dakikalar ise anbean güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Kadın kılığına girip hırsızlık yaptı; o anlar kameraya yansıdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün sabah saatlerinde Esenyurt Cumhuriyet Mahallesinde meydana geldi. İddialara göre, kadın kılığına giren bir şahıs, kadın kuaförüne ait bir işletmenin bahçesinde girdi. Burada bulunan sandalye ve demir masa ayaklarını büyük bir rahatlık ile çalan şahıs olayın sonrasında kayıplara karıştı. Meydana Gelen o sıra dışı hırsızlık anları ise an be an işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Kadın kılığına girip hırsızlık yaptı; o anlar kameraya yansıdı

“İlk izlediğimde halterci zannettim”

Meydana Gelen hırsızlığı anlatan işyeri sahibi Merve Akkoyun, “Sabah işyerine geldim ve bahçede duran ahşap masamın ayağının ve sandalyelerimin yerinde olmadığı gördüm. Kadın kılığına girdiğini düşündüğüm erkek bir hırsız bu eşyalarımı çalmış. İşin enteresan yanı hırsız bir tutuşta kaldırarak götürüyor eşyaları. Bu nedenle erkek olduğunu düşünüyorum hırsızın. Görüntüleri izlediğimde şahsın halterci olduğunu düşündüm. O kadar zayıf bir insan nasıl o demiri kaldırabildi. Onu da geçtim bahçenin içinden nasıl zorlanmadan çıkarabildin. Bu vaziyet beni gerçekten ürküttü, kameranın caydırmaması ise daha da fazla korkutucu gerçekten. Çabuk paraya dönüştürebileceği şeyleri çalmış. Masanın demir ayaklarını ve sandalyeleri gitmiş. Bu eşyaları hurdacıya satıp hızlı para kazanmak istiyorlar diyerek düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.