adplus-dvertising

Kadın kavga ettiği manava uzun bir sopayla saldırdı: O anlar kamerada

Esenyurt’ta manavdan sebze almaya giden bir kadın ile dükkan sahibi arasında kavga çıktı. Kavgada kadın, manava uzun bir sopayla saldırırken, olaya karışan kadının yakınları da manavı darp etti. Yaşananlar ise cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.
Takip et
Kadın kavga ettiği manava uzun bir sopayla saldırdı: O anlar kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün öğle saatlerinde Esenyurt Bağlarçeşme mahallesinde yaşandı. İddiaya göre, manava alışveriş yapmaya gelen kadın ile manav sahibi arasında bilinmeyen nedenle münakaşa çıktı.

Olay büyüyerek önce sözlü daha sonra kavgaya döndü. Bu sırada manav sahibi, iddiaya göre kadını iterek dışarıya çıkmasını belirtti. Buna sinirlenen kadın çevredeki akrabalarını çağırdı. Akrabalarının da geldiğini gören kadın, elindeki sopa ile manava saldırdı. Manavın kavgada yaralanmadığı öğrenildi.

Manavı tekme tokat dövdüler

Kadının saldırıya geçmesini fırsat bilen yakınları da manava saldırarak dövmeye başladı. Saldırı karşısında karşı koyamayan manav, zor anlar yaşadı. Çevredeki vatandaşların ise olayı film izler gibi izlediği görüldü. Olay kısa bir müddet sonra sona erirken kavga anları bir cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.