Kadın Hakeme 2 Bin Dolarlık Ahlaksız Teklif

Saha içindeki güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Fernanda Colombo, bu kez aldığı ahlaksız teklifle gündeme geldi.

Son dönemlerde kadın hakemlerin futbol sahalarındaki etkinliği artmaya başladı. Bu isimler arasında en çok dikkat çeken ise Fernanda Colombo oldu. Saha içerisinde yaptıkları kadar saha dışındaki özel hayatıyla da gündem olan Brezilyalı hakem, bu kez aldığı ahlaksız teklifle gündem oldu. Ülkede kendini beyaz yakalı olarak nitelendiren erkeklere hizmet verdiği öğrenilen bir internet sitesi, belirlediği müşterilerle vakit geçirmesi durumunda kadın hakeme günlük 2 bin dolar vereceğini duyurdu.


Kendisine gelen bu ahlaksız teklifi medya kuruluşları aracılığıyla tüm dünyaya duyuran kadın hakem, bir anda gündemin en üst sıralarına oturdu. Bu teklifi kabul etmesinin asla söz konusu olamayacağını belirten Fernanda Colombo, “İnsanların kendi çıkarları için ne kadar küçüleceğini herkese göstermek istedim” diyerek tepkisini dile getirdi. Olayın duyulması sonrası dünya genelinden birçok kadın örgütü, kadın hakeme destek mesajları yayınladı.

ULUSLARARASI MAÇLARDA GÖREV ALMAK İSTİYOR

Futbolu çok sevdiğini ve yaşam biçimi olarak gördüğüne dikkat çeken kadın hakem, uluslararası maçlarda görev verilmesi durumunda daha fazla görev almak istediğini ifade etti. Ekvador’da zaman zaman maçlarda görev alan Fernanda Colombo, geçtiğimiz günlerde saha içerisinde bir futbolcuya kırmızı kart şakası yapmış ve adından söz ettirmişti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı