Kadıköy’de İddia Üzerine Denize Atlayan Kadınları Esnaf Kurtardı

Kadıköy’de dün meydana gelen olayda iskeleden denize atlayan kadınlar boğulma tehlikesi geçirdi. İddia üzerine denize atlayan kadınları çevredeki vatandaşlar boğulmaktan son anda kurtardı.  

Olay dün akşamüzeri Kadıköy iskelesinde meydana geldi. İskelede oturan 4 kişiden 2’si aralarında iddiaya girdi. İddia üzerine iki kadın aniden denize atladı. Denize atlayan kadınları gören çevredeki bir esnaf  kadınları kurtarmak için denize atladı.


Atlayan kadınları esnaflar boğulmaktan son anda kurtardı. Boğulma tehlikesi geçiren kadınlar olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

İSKELEDE YETERLİ KORUMA YOK

Olaya şahit olan çevredeki bir esnaf o anlar için ”Dinlenmek için oturuyordum. Kadınların 2 tane daha arkadaşları vardı. İkisi aralarında iddiaya girdi. Atlarsın atlayamazsın derken aynı anda denize atladılar. Atladıklarını görür görmez yardım için denize atladım.

İskelede koruma yok. Bunun için önlemler alınmalı.” ifadelerini kullandı. Kadınlara yardım etmek için denize atlayan esnaf o esnada iskeledeki birinin gözlüğünü çaldığını söyleyerek “Biz can peşindeyken millet hırsızlık derdinde böyle insanlık olur mu” şeklinde konuştu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı