adplus-dvertising

Kadıköy’de çöpten biber toplayan tantuniciden açıklama! “montaj”

Kadıköy’de çöpe atılan biberleri topladığı için tepki çeken tantunici dükkanının sahibi açıklama yaptı. İşyeri sahibi iddiaları reddederek, “Gerçek dışı bir videodur. Bunları benim çocuğum da yiyor” şeklinde konuştu.
Takip et
Kadıköy’de çöpten biber toplayan tantuniciden açıklama! “montaj”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kadıköy’de bir kaç gün önce bir tantunici dükkanında biberlerin çöpten toplandığı görüntüler sosyal medyada gündem olmuştu. Gelen şikayetler üstüne yetkililer tarafından işletme hakkında inceleme başlatılmıştı. Meydana Gelen olay sonrası şirket sahibi iddiaları reddederek işten çıkartılan çalışanların videoyu çektiğini söyleyerek, konuyla ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kadıköy’de çöpten biber toplayan tantuniciden açıklama! “montaj”

“BİZİM ELİT YERLERDE ŞUBELERİMİZ VAR”

Olaya ilişkin iddiaları reddeden şirket sahibi Rıza Şimşek, “Bizim çok sayıda şubemiz var. Günde binlerce tantuni satıyoruz. Tonlarca et tüketiyoruz. Yakın zamanda yüz kızartıcı suçtan dolayı işten ayrılan personelimizin yaptığı video montajdır. Biz bunu asla kabul etmiyoruz. Bizim elit yerlerde şubelerimiz var. Biz ulusal manada tam not almış bir firmayız. Öte Yandan devamlı denetimlerin yapıldığı bir firmayız. İşimizi gücümüzü bırakıp çöpten biber mi toplayacağız. Bunları benim çocuğum da yiyor. Bu Şekilde bir şey kesinlikle olamaz. Bu video hepsiyle gerçek dışıdır. Yasal sürecimizi başlattık. Bu video iftiradır bunlara itibar etmeyin. Bizim müşterilerimiz zaten bizi bilir. Bizim imalat esnasındaki bütün aşamalarımız video halinde var. Bizim vicdanımız çok rahat. Alnımız ak. Biz bu işe yıllarımızı verdik. Bu zamana kadar herhangi bir sağlık sorunu yaşayan olmadı. Ben buna kalıbımı basarım” diyerek konuştu.

Kadıköy’de çöpten biber toplayan tantuniciden açıklama! “montaj”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.